Çatı Cephe Panelleri

Teknotek Soğuk Hava Depoları

Çatı Cephe Panelleri soğutma işlemi uygulanacak olan alanın dışarıdan gelebilecek iklimsel değişikliklere ve hava şartlarına bağlı olarak korunmasını sağlamaktadır. Bilindiği üzere Soğuk Hava Deposu Panelleri iç yalıtım oluşturarak içerideki soğuk havayı hapseder ve dışarı çıkmasına izin vermez.  Bu durum genellikle içeri giriş ve çıkışların belirli zamanlarda yapıldığı ve soğuk hava değişiminin minimuma indirildiği alanlarda tercih edilmektedir.

Çatı Cephe Panelleri düzenli olarak mal yüklemesi ve çıkartılması yapılan soğuk hava depolarında tercih edilmektedir. Bu tarz durumlar için Teknotek Soğutma Sistemleri olarak sizlere çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Depo Soğutma Cihazları Kurulu olan alan sistemlerimiz tarafından soğutulurken bina dışarısından sağladığımız yalıtım sayesinde istediğiniz şekilde mal giriş çıkışı yapabilirsiniz. Sistemlerimiz bunlara ek yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ve ses izolasyonu yangın güvenliği sağlamaktadır. Kaliteli, estetik ve ekonomik olmasının yanı sıra yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlemini yerine getirir.

Günümüzde özellikle son kullanma tarihi olan ürünlerde büyük mali kayıplar yaşanmaktadır. Ülkemiz zor şartları göz önünde bulundurulduğunda Soğuk Depo Çatı Cephe Panelleri ve gerekliliği tartışılmaz bir konu haline geliyor. Teknotek Soğutma Sistemleri yılları aşkın tecrübesiyle ve avantajlı fiyatlarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Çatı Cephe Panelleri Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Daha fazla beklemeden bizimle iletişime Çatı Cephe Panel Fiyatları hakkında bilgi alabilir indirimli ve kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Çatı Cephe Panelleri Teknik Özellikleri

Çatı ve Cephe Panelleri yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlayan CE Belgeli sistemlerimiz arasında yer almaktadır. Teknotek Soğutma Sistemleri tarafından üretilen bu ürün Poliüretan dolgusu sayesinde, enerji maliyetlerinizi düşürür.

  • Soğuk deponuzun içerisindeki ürünlerin kalitesini uzun süre korumasına yardımcı olur.
  • Paneller isteğe ve kullanım alanına bağlı olarak, her iki yüzeyde (PVC)(Polyester)(Cr-Ni)(Galvaniz) olarak aynı veya isteğe göre opsiyonel yüzey seçeneklerinde üretilmektedir.
  • Poliüretan(PUR)/Poliizosiyanurat(PIR) izolasyonlu Çatı Cephe Paneli Soğuk Depo uygulamalarında ısı yalıtımı elde edebilmek için en ideal yapı malzemeleridir.

Çatı Cephe Panel Kaplama hizmetimizden sizde hemen yararlanmak ister misiniz? Çatı Cephe Sistemleri sayesinde sizlere sunduğumuz yalıtım ve izolasyondan yararlanmak ister misiniz? Daha fazla beklemeden bizimle iletişime en uygun fiyatlarla en uygun çözümlere sahip olabilirsiniz.