Depo Soğutma Cihazları

Depo Soğutma Cihazları Teknotek Soğutma Sistemleri distribütörlüğünde ve Tekno Cold Soğutma Cihazları adı altında üretilmektedir. Monoblok ve split tip üretilen soğuk hava deposu soğutma cihazları, çevre dostu, mikroproses dijital kontrollü, otomatik defrostlu, modüler soğuk depo ve endüstriyel soğuk depolara kısa sürede ve kolaylık monte edilebilen ileri teknoloji cihazlardır.

Soğuk hava depolarında kullandığımız Tekno Cold Depo Soğutma Cihazları ISO 9001, TUV ve CE belgeli olup Avrupa’da ve dünyada tanınmış önde gelen bir markadır. Yüksek kalitesi ve standartları ile uzun yıllar sorunsuz çalışır, enerji verimliliği sayesinde az elektrik harcar ve bu sayede işletme maliyetlerini düşürür.

Depo Soğutma Cihazları çerçevesinde sunduğumuz cihazların çalışma aralığı -5/+5 C’dir.  Cihazların kapasiteleri 13.540 Watt ile 377.240 Watt aralığında değişmektedir. Dış ortamın olumsuz koşullarına dayanıklı kasa yapısıyla hava geçirgenliği sıfıra indirilmiştir. İhtiyaca bağlı ürün çeşitliliği ve özel model seçeneklerinden anında faydalanabilirsiniz.
Depo Soğutma Cihazları ve avantajlarının en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de sunduğu yüksek verim ve düşük ses seviyesi. En kaliteli ekipmanlarla donatılan bu sistemlerde zemin veya duvara yerleşim seçenekleri bulunmaktadır. Kolay kurulum özelliği ile birlikte sizlere hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Depo Soğutma Cihazları Teknik Özellikler

Depo Soğutma Cihazları iki bölüme ayrılmaktadır;

  • Endüstriyel Seri Ayaklı Split
  • Chiller Soğutma Sistemleri

Mevcut Sistemlerde Trifaze Kompresörlerde kontaktör bulunmaktadır. 6 kutuplu fanlar sayesinde kesintisiz soğutma garantisi sunar. Soğutma Cihazlarının yapısında elektrostatik toz boyalı çelik, galvaniz kabin, bakır boru, alüminyum lamelli kondenser kaliteli ekipmanlar kullanılmaktadır. Kurutucu filtreler sayesinde buzlanma sorunu tamamen ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca sıvı hat üzerinde servis ve bakım vanası yardımıyla temizleme işleme kolaylıkla yapılabilmektedir.

Kapasiteye ya da tercihe göre tasarlanabilen depo soğutma cihazları, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır.

Depo Soğutma Cihazları
Depo Soğutma Cihazları
  • Et / Balık Hazırlık Alanları +8°C / +15°C
  • Serin Muhafaza +2°C / +10°C
  • Soğuk Muhafaza -5°C / +5°C
  • Donmuş Muhafaza -15°C / -25°C
  • Şoklama -35°C / -40°C

Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak

yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilir; ısı takip sistemi, Soğuk Depo Kapıları, Raf Sistemleri, Soğuk Depo Panelleri, Monoray Geçişli Sürgülü Kapı gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

En uygun fiyatlar sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına bir telefonla sahip olabilirsiniz. Teknotek Soğutma Sistemleri 13 Yıllık tecrübesiyle ve kaliteli iş garantisiyle sizlerin yanında. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

0312 395 2129 – 0312 395 2139

Depo Soğutma Cihazları