Depo Soğutma ve Raf Sistemleri

Depo Soğutma ve Raf Sistemleri soğuk depo alanının maksimum verimlilikle kullanılmasını ve soğuk havanın depo içerisinde her noktaya eşit olarak dağılmasını sağlar. Soğuk Oda Raf Sistemleri standart ölçülerde olup kromaj kaplama, boyalı ve paslanmaz olmak üzere üç ayrı grupta incelenmektedir. Teknotek tarafından sağlanan cihazlarla soğuk depolarda ve soğuk odalarda bu sistemlerin tamamı kullanılabilir.

Depo Soğutma ve Raf Sistemleri kullanım alanlarına ve standartlarına bağlı olarak isteğe bağlı şekilde dizayn edilip tasarlanabilir. Dış ortamın olumsuz koşullarına dayanıklı kasa yapısıyla hava geçirgenliği sıfıra indirilmiştir. İhtiyaca bağlı ürün çeşitliliği ve özel model seçeneklerinden anında faydalanabilirsiniz. Depo Soğutma Sistemleri çerçevesinde sunduğumuz cihazların çalışma aralığı ise -5/+5 C’dir.  Cihazların kapasiteleri 13.540 Watt ile 377.240 Watt aralığında değişmektedir. Endüstriyel soğuk hava depolarında ihtiyacınız doğrultusunda farklı özelliklere sahip depo soğutma ve raf sistemleri projelendirme imkanlarıyla hizmetinizde.

Depo Raf Sistemleri

Depo Raf Sistemleri çubuklardan meydana gelmiş, hasır köşeler ve ortak takviyeli zigzag şeklinde birbirine puntalanmış sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklılığını arttırmak için köşelerdeki konik parçaları poliamid ayak tutucuları sıkar. Sistemin ayakları sağlamlık ve mükemmel denge için 25 mm tamamen yalıtımlı borudan yapılmıştır. Ayrıca 25 mm’de bir olmak üzere sistemimizde boğumlar bulunmaktadır.

Depo Soğutma ve Raf Sistemleri Teknik Özellikleri

Depo Soğutma ve Raf Sistemleri
Depo Soğutma ve Raf Sistemleri

Boyalı Raf Sistemleri elektrostatik olarak malzemeye uygulanmış ve 130 derecede fırınlanmıştır. Dekoratif amaçlı ev, ofis ve kuru depolar için özellikle tercih edilmektedir. Uygun ve çeşitli renk seçenekleri sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.
Krom-Nikel Kaplama Raf Sistemleri krom kaplama ve nikel-krom alaşımının elektro-kimyasal kaplaması ile oluşmuş ve parlak bir görünüme sahiptir. Sert ve dayanıklı olan Krom, hem ucuz, hem de göz alıcı bir malzeme olarak sistemlerimizde yer almaktadır. Kuru depolar, showroom, dekorasyon ve satış noktaları için bu ürünümüzü özellikle önermekteyiz.

Paslanmaz Çelik Raf Sistemleri en üst kalite ürünlerimizden birisidir. Tamamı 304 kalite paslanmaz çelikten oluşan bu ürünümüz, soğuk odalar, ıslak ve nemli ortamlar için ideal bir üründür. Bu ürünümüzde çizilmeye ve oksidasyona karşı son derece dayanaklı ve sert bir yüzey için elektro polisaj yapılmıştır.

Sizde en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet kalitemizden tek bir telefonla anında yararlanabilirsiniz. Ayrıca indirimlerden ve fiyat avantajlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir bu hesaplar üzerinden de sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Depo Soğutma ve Raf Sistemleri