Dryaged Dolap (Et Dinlendirme Dolabı); soğutma sistemlerimiz kapsamında müşterilerimize sunduğumuz uzun ömürlü, sağlıklı ve yüksek verimli sistemlerimizdendir. Dry Aged Dolap sistemleri ve özelliklerini anlamak için öncellikle Dry Aged kelimesini incelemeliyiz.

Dry Aged kelimesi Türkçe’de kuru dinlendirme veya kuru yaşlandırma anlamına gelmektedir. Sadece profesyonel ortamlarda gerçekleştirilebilen bir işlem olmasından dolayı işlemin yapılacağı dolap sistemleri bulunması zor sistemlerdir. Kaliteli sığır etlerinin, %80-86 nem ve +2C derece sıcaklıkta, 21 ila 28 gün arasında, etin kendi kemiği üzerinde bekletilmesiyle gerçekleşir.

Dryaged Dolap ve Avantajları ile profesyonel anlamda sahip olacağınız sistemlerin tamamına bir telefonla ulaşabilirsiniz. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak Dryaged Dolap Ankara kapsamında sunduğumuz hizmetlerden anından yararlanabilir ve en uygun fiyatlarla bu sistemlere sahip olabilirsiniz. Dry Aged Dolap Sistemleri ve Endüstriyel Dolap Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Endüstriyel Tip Dryaged Dolap

Dryaged Dolap Sistemleri tek ve çift kapılı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve sahip olduğunuz alana bağlı olarak ürün tercihini yapmanız mümkün. Alanında uzman ekiplerimiz ile bütün ulaşım ve kurulum hizmetleri Teknotek Soğutma Sistemleri tarafından karşılanmaktadır.

  • Tek kapılı dryaged dolap ölçüleri 90*85*210
  • Çift kapılı dryaged dolap ölçüleri 155*85*210

Dik Tip Camlı Dry Aged Dolap Sistemleri isteğe bağlı olarak arttırabileceğiniz raflara sahiptir. Dolap içerisinde akıllıca yapılan tasarım sayesinde sakladığınız et ve et ürünlerine bağlı olarak depolama alanını istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz. Raf Sistemlerimiz tamamı paslanmaz tellerden oluşmaktadır. Raf sistemleri hem sağlığınız hem de ekonomik kazanç sağlamanız için uzun araştırmalar sonucu belirlenmiş metaller ile hazırlanmıştır.

Dry Aged Et Yaşlandırma Dolabı sistem kapsamında et askı borusuna sahiptir. Özel olarak hazırlanmış aydınlatma sistemleri sayesinde ısınma problemi ortadan kaldırılmıştır. Kullanılan Fanlı soğutma Sistemleri sayesinde buzlanma problemi ortadan kaldırılmış ve tamamen engellenmiştir. Kontrol cihazlarımız sayesinde sistemlerinizi evinizden dahi istediğiniz şekilde kontrol edebilir ve duruma göre sıcaklık ayarlaması yapabilirsiniz.

Dryaged Dolap Fiyatları bulunduğunuz yere göre değişiklik göstermektedir. Ekiplerimiz ve kapsamlı sistemlerimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Siz de Dry Aged Dolap Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bize Ulaşın Teknotek Soğutma …

Foto Galeri