PVC Şerit Perde Fiyatları

PVC Şerit perde fiyatları, soğuk oda sistemlerinde ürün çeşitliliğine sahip olan Teknotek kalitesi ile soğuk hava deposu veya istediğiniz alanlara özel olarak hizmet sunuyoruz. Soğuk hava depolarının vazgeçmez unsuru olan PVC Şerit perde, ısı kaybını önlerken ekonomik bir olanak da sunmaktadır.

PVC Şerit perde fiyatları ve Teknotek kalitesi, deneyimi ve güvenirliği ile sizlere sunduğumuz ürün çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formlarımızdan veya telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz. PVC Şerit perde, ürün yönetiminizde soğuk hava deposu sistemlerinde muhafaza ettiğiniz ürünlerinizin ısı kaybını ekonomik olarak önleyen perde kapılardır.

PVC Şerit Perde Çeşitleri

  • Standart Şerit Perde
  • Takviyeli Şerit Perde
  • Düşük Sıcaklık Şerit Perde
  • Anti-Bakteriyel Şerit Perde
  • Anti-Statik Şerit Perde
  • Buzlu Şerit Perde
  • Turuncu Şerit Perde
  • Kırmızı Şerit Perde

PVC şerit perde fiyat olarak ekonomik ve dayanaklı malzemeden olması nedeniyle daha fazla tercih edilen PVC Şerit perdeler, depo sistemlerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanım alanındaki ısı değerlerine ve özelliklerine uygun olarak çeşitli özelliklere sahiptirler. PVC Şeritler standart, renkli, polar ve takviyeli olmak üzere 4 kısımda incelenir. Pvc Şeritler 20 cm, 30 cm, 40 cm eninde ve 2 mm, 3 mm, 4 mm kalınlığında olabilmektedir. Sizler için görevlendirdiğimiz uzman ekibimiz, size en uygun ürün çeşidini seçerek projelendirmektedir. Teknotek kalitesi ve hizmet garantisi ile size en uygun ürün ve fiyatlar için lütfen iletişim formlarımız veya telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

PVC Şerit Perde Fiyatları

PVC Şerit perdeler, projenize en uygun özelliklere sahip olacak şekilde sizin için görevlendirdiğimiz uzman ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Her sektör için farklı özelliklere sahip olarak, gıda ve sanayi sektörü için antibakteriyel PVC Şerit Perdeler, iç mekan ve dış mekan depoları ile antrepo fabrika kapılarında tercih edilen Şeffaf Şerit Perdeler ve atıl depolar ile bulaşıkhane gibi içerisinin görünmesi istenmeyen alanlar için Buzlu Şerit Perdeler ile yanmaya dayanıklı Kaynak PVC Şerit Perde ürünlerimiz bulunmaktadır.

PVC perde fiyatları seçilen özelliklere göre farklılık göstermektedir.  Montajı için herhangi teknik bir uzmanlık alanı istemeyen PVC Şerit Perdeler, kolaylıkla montaj yapılabilir. Sizde sektörünüze ve ürün çeşitliliğinize en uygun ve en yüksek standartlara sahip PVC Şerit Perde ürünlerimizden yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Teknotek kalitesi ve güvenli hizmet kalitesi ile size en uygun fiyatlarla yararlanmak için bizimle iletişim formlarımız veya telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

PVC Şerit Perde Fiyatları