PVC Şerit Perde Nedir?

Perde mekanizmaları iki farklı alan olarak tasarlanmış bölgelerde geçişken blok oluşturmak için kullanılmaktadır. Betonarme yapıların dışında kalan ve transfer olanağı sağlayan barikatlardan en yaygın olan tür ise PVC Şerit Perde olmaktadır.

Perde mekanizmasının parçalı bloklar halinde tasarlandığı bu sistemde blok ayırıcı görevi başarılı şekilde kullanılır. Bunun yanı sıra görünmezlik ya da alanlar arası görüntü geçişinin talep edilmesi halinde de en konforlu çözümlerin sunulması mümkün olmaktadır.

Şerit Perde Kullanım Alanları

PVC Şerit Perde ayrılması veya izole edilmesi gereken her alanda en yüksek standartlarda izolasyon sağlamaktadır. Mal yükleme ve boşaltma kapılarında, soğuk ve donmuş depo kapılarında, konveyör giriş çıkışlarında, personel giriş kapılarında, soğutuculu araç kapılarında, kaynak odalarında kullanım mümkündür.

Kısaca; iki mekanın birbirinden ayrılması gereken ve transfer olanağı talep edilen tüm durumlarda PVC Şerit Perde tercihiniz, ihtiyacınızı tam olarak karşılar.

PVC Şerit Perde ekonomik fiyatları, dayanıklı olmaları ve geniş kullanım alanı nedeni ile tercih edilmektedir. PVC Şerit perdeler ultraviole engelleyici bir madde sayesinde, güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklıdır.

Şeffaf PVC şerit perde tipleri, güneş ışığını engellemeyerek ve arkasını net bir şekilde görünmesini sağlarlar. Özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. PVC Şerit perde tamamının esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur.

Tüm PVC şerit perdeler hem iç, hem de dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir.
PVC Şerit Perde kullanılacak sıcaklık değerine, uygulama yapılacak bölgenin özelliklerine ve kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir.

Şeritler standart, renkli, polar ve takviyeli olmak üzere 4 kısımda incelenir. PVC Şeritler 20 cm, 30 cm, 40 cm eninde ve 2 mm, 3 mm, 4 mm kalınlığında olabilmektedir. Şerit seçimi kullanım amacına, kapının ya da uygulanacak yerin enine, boyuna ve altından geçecek malzeme veya araca göre değişiklik göstermektedir.

Teknotek Soğutma olarak sizlerin yanındayız. Uzman ekiplerimiz ile sizin için en uygun ürün seçimini gerçekleştiriyor ve projelendiriyoruz. Yüksek standartlı hizmet garantimizden en uygun fiyatlarla yararlanmak için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle iletişime geçmek.

PVC Şerit Perde Çeşitleri ve Avantajları

  • Standart Şerit Perde
  • Takviyeli Şerit Perde
  • Düşük Sıcaklık Şerit Perde
  • Anti-Bakteriyel Şerit Perde
  • Anti-Statik Şerit Perde
  • Buzlu Şerit Perde
  • Turuncu Şerit Perde
  • Kırmızı Şerit Perde

Antibakteriyel PVC şerit perdeler genellikler Gıda depolarında ve sanayi mutfaklarda tercih edilirler. Dış Ortamdan

PVC Şerit Perde
PVC Şerit Perde

gelecek uçan haşereleri ve tozu önler. Şeffaf PVC perdeler görüş netliğinden dolayı iç mekan ve dış mekan depo, antrepo fabrika kapılarında tercih edilir.

İş kazalarını önlemede önemli rol oynar. Buzlu PVC Şerit Perdeler içerisini göstermediğinden dolayı atıl depolar veya bulaşıkhane gibi içerisinin görünmesi istenmeyen alanlarda kullanılırlar.

PVC Perde Bakım Maliyeti Nedir?

Dünya genelinde birçok sektörde günden güne kullanımı artan PVC perdelerin bakım maliyetleri minimum seviyededir. Alternatifleri arasından, kullanım kolaylığı, kurulum sürecinin kısa olması ve kurulum sonrasında yıllar geçen süre içerisinde bakıma ihtiyaç duymadan kullanılması özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bu özelliklerinin yanı sıra montaj ve demontaj süreçlerinde de kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Kaynak PVC Şerit Perdeler yanmaya dayanıklı olduğu ve kaynağın zararlı ışınları yok ettiği için kaynak kabinlerinde veya kaynak için yapılan özel bölmelerde kullanılırlar. PVC şerit perdelerin tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de montajının kolay olmasıdır. Herhangi bir teknik uzmana ihtiyaç olmadan montaj yapılabilir.

Teknotek Şerit Perde Hizmetleri

Teknotek olarak kurumunuzda talep ettiğiniz alanlarda gerekli ön çalışmaları yaparak sizler için en uygun olan mekanizmasının tespitini yapıyoruz. Bu aşamada hem kullanım konforu hem de maliyet açısından optimum çözümleri üretiyoruz.

Şerit Perde Sistemlerinde farklı materyaller ile sunulan ürün kataloğuna ve kaliteli hizmet anlayışına bizimle çalışarak sahip olabilirsiniz.

Sizde en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlardaki hizmetlerimizin tamamından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak ürünlerimizle ve faaliyet gösterdiğimiz alanlarla müşterilerimizi memnun etmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmanız mümkün.
0312 395 2129 – 0312 395 2139

Facebook |

PVC Şerit Perde