Pvc Şerit Perdeler kapı ve alan bölme uygulamalarında yoğunlukla kullanılan bir izolasyon aracıdır. Sıcak-soğuk hava kayıplarını azaltırken enerji tasarrufu ile birlikte ekonomik verimi arttırır. Soğuk muhafaza kapıları, sevkiyat kapıları, fabrika ve depo kapıları, gıda üretim tesisleri, boyahane kapıları, mutfak kapıları, buhar odalarında ve her çeşit üretim alanının birbirinden ayrılması için tercih edilen ideal bir üründür.

Pvc Şerit Perdeler işletmenizi kuştan, sinekten, böcekten ve her türlü uçan haşereden korur. Havayı kirleten koku, gaz, toz vb. hareketlerini azaltıp yayılımı durdurur. Bu özelliği ile soğuk muhafazalarda ve proses alanlarda hijyen koşullarının oluşmasına büyük ölçüde yardımcı olur. Temizlenmesi çok kolay olan bu ürünümüz minimum bakım gerektirir. Pvc Şerit Perdeler oldukça iyi ışık geçirgenliğine sahiptir. Ayrıca kaynak bölgelerinde göze zararlı ışık kaynağını keserek her anlamda güvenli bir iş ortamı sağlamanıza yardımcı olur.

PVC Şerit Perdeler
PVC Şerit Perdeler

Pvc Şerit Perdeler kullanılacak sıcaklık değerine, uygulama yapılacak bölgenin özelliklerine ve kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir. Şeritler standart, renkli, polar ve takviyeli olmak üzere 4 kısımda incelenir. Pvc Şeritler 20 cm, 30 cm, 40 cm eninde ve 2 mm, 3 mm, 4 mm kalınlığında olabilmektedir. Şerit seçimi kullanım amacına, kapının yada uygulanacak yerin enine, boyuna ve altından geçecek malzeme veya araca göre değişiklik göstermektedir. Teknotek Soğutma olarak sizlerin yanındayız. Uzman ekiplerimiz ile sizin için en uygun  ürün seçimini gerçekleştiriyor ve projelendiriyoruz. Yüksek standartlı hizmet garantimizden en uygun fiyatlarla yararlanmak için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle iletişime geçmek.

PVC Şerit Perdeler ve Özellikleri

Ürün güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı direnç sağlayacak bir ultraviyole engelleyici içermektedir. Bileşimine alev geciktirici bir madde eklenerek yanması önlenmiştir. Güneş ışığını engellemez ve sınırsız personel ve araç geçişine uygundur.Bu nedenle içte ve dışta hava koşullarına göre mükemmel özellikler sunduğu için hem bina içinde hem de dışında kullanılabilir. Sınırsız personel ve araç geçişine uygundur.
Saydamlık: Bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz gözle görülür bir saydamlık kalitesine sahiptir. Bu nedenle güvenlik söz konusu olduğunda görme kaybının hemen hemen hiç olmaması bu PVC’lere ayrı bir üstünlük verir.

Güvenlik: Saydam olmalarının yanı sıra, bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz yangına karşı dayanıklı bileşenler içerir ve kenarları yuvarlanmıştır.

Temizlik: PVC malzemeleri temizlemek için sabunlu suyla yıkayıp durulayınız.

Pvc Şerit Perde Çeşitleri

  • Standart PVC Şerit
  • Takviyeli PVC Şerit
  • Düşük Sıcaklık PVC Şerit
  • Anti-Bakteriyel PVC Şerit
  • Anti-Statik PVC Şerit
  • Buzlu PVC Şerit
  • Turuncu PVC Şerit
  • Kırmızı PVC Şerit
pvc-serit-perdeler