Soğuk Depo Zemin ve İzolasyon Panelleri

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Soğuk Depo Zemin ve İzolasyon Panelleri

Soğuk Depo Zemin ve İzolasyon Panelleri ofis zemin döşemelerinde betona ihtiyaç duymadan çelik konstrüksiyon üzerine kolayca monte edilebilen sistemlerdir. Teknotek Soğutma tarafından uluslararası standartlara uygun olarak üretimi sağlanmaktadır.
Paneller özel tasarlanmış eksantrik kilit sistem ile birbirine kilitlenir. Kilit sistemi, panellerin yapılarının zarar görmeden monte ve demonte edilmesini sağlar.
Soğuk Depo Zemin ve İzolasyon Panelleri bilindiği üzere soğuk hava deposu sistemlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Zemin izolasyonu ve ısı yalıtımı %100 oranında sağlanması için en gerekli temel parçalardan bir tanesi de soğuk depo zemin panelidir.
Ekonomik, estetik ve kaliteli olmasının yanı sıra yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlemini yerine getirir.
Günümüz standartlarında son kullanma tarihi olan ürünlerde yüksek miktarlarda mali kayıp yaşanmasının sebebi doğru şekilde depolanmamasıdır. Bunun en büyük sebebi ise soğuk hava depolarının yeterli miktarda soğutulmaması. Ayrıca soğutma için kullanılan cihazlardaki yetersiz yalıtım ve kullanılan kalitesiz malzemelerdir.
Uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanan son teknoloji sistemlerimiz ile birlikte bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak en uygun fiyatlarla ve en yüksek kalite Soğuk Depo Zemin ve İzolasyon Panelleri ile hizmetinizdeyiz.

Soğuk Depo Zemin ve İzolasyon Panelleri Teknik Özellikleri

Soğuk Depo Zemin Paneli yüksek ısı izolasyonu sağlayan CE Belgeli Poliüretan dolgusu sayesinde, enerji maliyetlerinizi düşürür. Soğuk deponuzun içerisindeki ürünlerin kalitesini uzun süre korumasına yardımcı olur. Kullanım alanına ve türüne göre boyutsal farklılıklar göstermektedir.

  • 80mm – 100mm – 120mm – 150mm kalınlıklarında üretilebilir.
  • Standart 115 cm genişliğinde 13,5 metre uzunluğa kadar üretilebilir.

Zemin Panelleri alt ve üst yüzey olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Paneller 10 mm kalınlıkta ve üst yüzeyi altıgen dokulu olup, orijinal huş ağacından üretilen kaydırmaz plywood malzeme kullanılarak tasarlanmaktadır.
Alt yüzeyse 0,5 mm kalınlıkta olup polyester kaplı galvaniz sac arasına yüksek basınçta 40-42 kg/m³ poliüretan doldurularak üretilmektedir. Zemin panelleri 3.000 kg/m² yük taşıma kapasitesine sahiptir. Ancak bu ağırlık koyulacak yükün düzgün yayılımına bağlıdır. İsteğe bağlı olarak Krom-Nikel alışımı sac olarak üretilmektedir.
Soğuk Hava Deposu Zemin İzolasyonu ve soğuk hava deposu zemin kaplaması sistemlerimizle hizmette sınır tanımıyoruz. Soğuk Depo Zemin Paneli ve avantajlarıyla sizde en yüksek standartlarda ve özelliklerde sunduğumuz soğuk depolara sahip olabilirsiniz.
Soğuk Oda Zemin Paneli fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek fırsatlardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Soğuk Depo Zemin ve İzolasyon Panelleri
Menü