Bize Ulaşın

Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Ağaç İşleri San.Sitesi 1333 Cadde No: 32 Yenimahalle – ANKARA

Telefon: 0(312) 395 21 29

Email: iletisim@teknoteksogutma.com

Hafta İçi: 08:00 – 18:00 Hafta Sonu: Kapalı

Son Yazılar

Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Deposu, ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve doğal özelliği bozulmadan muhafaza etmek için önemli bir yere sahiptir. Tarımsal ürünler, unlu mamuller, su ürünleri, tıbbı ve medikal ürünler gibi erken bozulma riski olan malzemeler; ilk aşamasından, son aşamasına kadar dolayısıyla üretiminden başlanılarak, tüketilinceye kadar Soğuk Hava Deposu ve standartlarında korunmaları gerekmektedir.
Soğuk Hava Deposu, muhafaza edilmesi istenilen ürünün düşük sıcaklıklarda, donmuş ya da düşük sıcaklıklarda korunmasına imkân tanıyan bir alandır. Bu depoların tasarlanmasında amaç ürüne göre uygun sıcaklık ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktır. Böylece ürünler uzun süre boyunca ekonomik şekilde sağlığa uygun koşullarda muhafaza edilebilmektedir.
Teknotek Soğutma sistemleri olarak uygun fiyatlarla ve üstün hizmet garantisiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı profesyonel ekiplerimizle ve mühendislerimizle belirliyoruz ve süreci sizlerle birlikte
soğuk hava deposu

soğuk hava deposu

iletişim halinde sürdürüyoruz. Sizde Soğuk Hava Deposu ve avantajlarından yararlanmak mı istiyorsunuz? Öncelikli olarak ürünlerinizin miktarı ve depolama alanı belirlenmelidir. Bildiğimiz üzere ürünler benzer ağırlıklarda bile hacimsel olarak büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Bu durum depo alanını ve kullanım amacını etkiler. Büyük bir alanı tamamen Soğuk Hava Deposu olarak kullanmayı planlıyorsanız, bu alan oda oda tasarlanabilir. Eğer merkezi sistem isterseniz, bire bir olarak alanın tamamına soğutma sistemleri kurulabilir. İnşa edilecek olan soğuk hava deposunun uygun fiyatlarla ve uzun yıllar hizmet verebilmesi için yapı fiziğine uygun şartlarda ve yapı altında kalan ekipmanların ısı izolasyonu ile beraber buhar difüzyonu kalite standardı üst seviyede yapılarak sağlanabilir.

Soğuk Hava Deposu Tasarımı

Kapasiteye ya da tercihe göre tasarlanabilen soğuk hava depoları, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır. Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilir; ısı takip sistemi, Soğuk Depo Kapıları, Raf Sistemleri, Soğuk Depo Panelleri, Monoray Geçişli Sürgülü Kapı gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.
En uygun fiyatlar sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına bir telefonla sahip olabilirsiniz. Teknotek Soğutma Sistemleri 13 Yıllık tecrübesiyle ve kaliteli iş garantisiyle sizlerin yanında. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

PVC Perde Çözümleri İçin Teknotek
Menü