Fabrika Soğutma Sistemleri

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Fabrika Soğutma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Ağaç İşleri San.Sitesi 1333 Cadde No: 32 Yenimahalle – ANKARA

Telefon: 0(312) 395 21 29

Email: iletisim@teknoteksogutma.com

Hafta İçi: 08:00 – 18:00 Hafta Sonu: Kapalı

Son Yazılar

Fabrika Soğutma Sistemleri ihtiyaçları için fabrikaların üretim süreçlerinde ve üretim sonrası süreçte en uygun fiyatlarla sunduğumuz Teknotek Soğutma Sistemlerinden yaralanmak ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Hava ve su soğutmalı sistemlerimiz sayesinde fabrikanın sektör gereksinimlerine, üretim koşullarına ve ihtiyaçlarına göre en uygun soğutma sistemlerini sizler için belirliyoruz ve süreci sizinle birlikte geçiriyoruz.

Fabrika Soğutma Sistemleri

Fabrika Soğutma Sistemleri

Fabrika Soğutma Sistemleri hem kaliteli üretim yapmak hem de çalışanların sağlığını korumak için büyük önem taşımaktadır. Sınırlı düzeydeki hava sirkülasyonu, sıcak makine aksamları ve ısıyı içeride tutan binalar, fabrika çalışanları için konforsuz, sağlıksız ve boğucu bir ortam oluşmasına sebep olur. İş veriminizi ve çalışanlarınızın hem güvenliğini hem de mutluluğunu arttırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmek.
Fabrika Soğutma Sistemleri her zaman aynı performansta çalışmalı ve aynı verimi vermelidir. Performans devamlılığı iş güvenliği ve ekonomik verim açısından en önemli faktörlerden birisidir. Sizler için hazırladığımız ürünlerimiz ve sistemlerimiz sayesinde kontrol tamamen elinizde olacak.

Fabrika Soğutma Sistemleri Nedir?

Fabrika Soğutma Sistemleri

Fabrika Soğutma Sistemleri

Fabrika Soğutma Sistemleri içerisinde evaporatif soğutma seçeneği müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Doğrudan evaporatif soğutma seçeneği, endüstriyel çalışma alanlarının soğutulması için oldukça etkili bir sistemdir. Bu sistemler daha yüksek verimlilik ve personel motivasyonu için çalışma ortamındaki ısı değerlerini optimum konfor sağlanacak şekilde düzenlemektedir.
Evaporatif soğutucular, geleneksel klimalı havalandırma işleminin yalnızca %10-20’si oranında bir işletim maliyeti ile temiz soğuk havanın sürekli dolaşımda olmasını sağlayarak, sizler için etkili çözümler sunmaktadır. Evaporatif soğutma işlemi, sıcak hava ile sistemler içerisinde yer alan suyun temas ettiği her an meydana gelmektedir. Sıcak hava ile temas eden su buharlaşırken havanın ısısını emerek sıcaklığı çalışanlar ve ortam koşulları için belirlenen en uygun hale getirmektedir.
Havaların ısınması ve iklimsel faktörlerin artması sonucunda Fabrika Soğutma Sistemleri ve avantajlarına olan ihtiyaç bir hayli artmış durumdadır. Sizde hem çevre dostu hem de üst düzey verim sağlayan bu sistemlerimizden yaralanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.   Teknotek Soğutma Sistemleri olarak ürünlerimizle ve faaliyet gösterdiğimiz alanlarla müşterilerimizi memnun etmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmanız mümkün.
 
0312 395 2129 – 0312 395 2139
Facebook | Google+ | instagram | Twitter | YouTube |

Fabrika Soğutma Sistemleri
Menü