Isı Takip Sistemi, her türlü sabit veya hareketli, Aşı Odaları, laboratuvarlar, bilgi işlem odaları, taşıma nakliye araçları, soğuk hava depoları vb. ortamların ısı ve nem değerleri ile birlikte Kapı, Su, Gaz, Işık, Ses vb. ek ünite verilerini 7/24 kontrol eder. İnsana dayalı olmadan anlık ve geçmişe yönelik tüm bilgileri online olarak takip kontrol ve yönetilmesini sağlayan, Gsm/Gprs/Network/wireless/mail/SMS web tabanlı bir sistemdir.

ISI TAKİP SİSTEMİ GENEL ÖZELLİKLER

ISI TAKİP SİSTEMİ VE KONTROL ÖZELLİĞİ
Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların ısı ve nem değerleri; istenilen zaman aralıklarında, kesintisiz olarak ve mesafe sorunu olmadan her yerden takip ve kontrol edilebilmektedir.

Bu özelliği sayesinde istenilen sayıda ( Örnek:100.000 nokta ) ortam ve alanların ısı ve nem değerlerinin takip ve kontrol altına alınması ve bundan kaynaklı risklerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

TAKİP VE İZLENME ÖZELLİĞİ

Isı Takip Sistemi
Isı Takip Sistemi: KABLOSUZ TELEMETRİ ISI NEM TAKİP KONTROL VE YÖNETİM SİSTEMİ

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanlar ilgili kişiler tarafından online olarak anlık ve geçmişe yönelik takip kontrol ve yönetilebilmektedir.
Bu özelliği sayesinde, sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlar mesafe sorunu olmadan tek bir yerden aynı anda izlenmesi takip kontrol ve yönetilmesi sağlanmaktadır.

Isı Takip Sistemi ANINDA UYARI VE BİLGİLENDİRME ÖZELLİĞİ

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların belirlenmiş olan ısı ve nem değer aşımları ve diğer bildirimler belirlenmiş kişilere anında Sms, Mail Siren Telefondan Arama gibi uyarılar ile bildirilmektedir.

Bu özelliği sayesinde uygun olmayan değer aşımlarından ilgili birim ve kişilerin anında haber almaları sağlanmakta ve risk alınmadan gerekli müdahale zamanında yapılabilmektedir.

GENEL, İHLAL VE GRAFİK RAPORLAR ÖZELLİĞİ

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerlerine ait geçmiş raporları detaylı olarak gönderir. Gün/Saat/Dakika bazında ve istenilen değer aralıklarında alınabilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, geçmiş süreçler detaylı incelenebilmekte, ihtiyaç duyulduğunda raporlar gerekli ve ilgili yerlerde kullanılabilmektedir.

RAPORLARIN MAIL OLARAK ALINMASI ÖZELLİĞİ

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların ısı ve nem değerlerine ait raporlar ilgili birimlere mail olarak  gönderilmektedir. Bu özelliği sayesinde, raporların her gün ilgili kişilere mail olarak gelmesiyle, ilgili kişilerde zaman tasarrufu ve bilgiye erişim kolaylığı sağlanmaktadır.

ISI NEM DEĞERLERININ UZAKTAN GİRİLMESİ ÖZELLİĞİ

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerleri, ek ünite değerleri ve ihtiyaç duyulan tüm ayar ve tanımlamalar mesafe sorunu olmadan internet olan her yerden değiştirilebilir ve tanımlamalar yapılabilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, ihtiyaç duyulduğunda ısı nem limit değerlerine mesafe sorunu olmadan iklim ve ortam şartlarına göre yeni değerler verilebilmektedir.

DEPO KAPI VE KAPAKLARININ “AÇIK/KAPALI” UYARI ÖZELLİĞİ

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların, kapı ve kapakların açılış ve kapanışları kontrol eder. Ayrıca açık kaldığı süreler takip ve kontrol edilebilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, ilgili ortamlara ne zaman girildiği, kapıların ne kadar süre açık bırakıldığı gibi bilgiler alınabilmektedir.

HARİCİ ÜNITE BAĞLAMA VE KONTROL ÖZELLİĞİ

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanlara, arzu edilirse harici ek üniteler takılabilmektedir. Sistem üzerinden bu üniteler komutlar verilerek takip ve kontrol edilebilmektedir.
Bu özelliği sayesinde, risk anlarında istenilen bir ek ünitenin devreye alınması veya devreden çıkartılmasıyla önlem alınması sağlanmaktadır.

Isı Takip Sistemi