Raf sistemleri , soğuk depo alanının maksimum verimlilikle kullanılmasını ve soğuk havanın depo içerisinde her noktaya eşit olarak dağılmasını sağlar. Soğuk Oda Raf Sistemleri standart ölçülerde olup kromaj kaplama, boyalı ve paslanmaz olmak üzere üç ayrı grupta incelenmektedir. Endüstriyel soğuk hava depolarında ihtiyacınız doğrultusunda farklı özelliklerde tekliflendirme ve projelendirme imkanlarıyla hizmetinizdeyiz.

Raf Sistemleri çubuklardan meydana gelmiş, hasır köşeler ve ortak takviyeli zigzag şeklinde birbirine puntalanmış sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklılığını arttırmak için köşelerdeki konik parçaları poliamid ayak tutucuları sıkar. Sistemin ayakları sağlamlık ve mükemmel denge için 25 mm tamamen yalıtımlı borudan yapılmıştır. Ayrıca 25 mm’de bir olmak üzere sistemimizde boğumlar bulunmaktadır.

Raf Sistemleri ve Özellikleri

Boyalı Raf Sistemleri elektrostatik olarak malzemeye uygulanmış ve 130 derecede fırınlanmıştır. Dekoratif amaçlı ev, ofis ve kuru depolar için özellikle tercih edilmektedir. Uygun ve çeşitli renk seçenekleri sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Krom-Nikel Kaplama Raf Sistemleri krom kaplama ve nikel-krom alışımının elektro-kimyasal kaplaması ile oluşmuş ve parlak bir görünüme sahiptir. Sert ve dayanıklı olan Krom, hem ucuz, hem de göz alıcı bir malzeme olarak sistemlerimizde yer almaktadır. Kuru depolar, showroom,dekorasyon ve satış noktaları için bu ürünümüzü özellikle önermekteyiz.

Paslanmaz Çelik Raf Sistemleri en üst kalite ürünlerimizden birisidir. Tamamı 304 kalite paslanmaz çelikten oluşan bu ürünümüz, soğuk odalar, ıslak ve nemli ortamlar için ideal bir üründür. Bu ürünümüzde çizilmeye ve oksidasyona karşı son derece dayanaklı ve sert bir yüzey için elektro polisaj yapılmıştır.

Teknotek Soğutma olarak sizlere uygun teklifler sunmaya devam ediyoruz. Yüksek standartlarda ve uygun fiyatlarda sunduğumuz hizmetlerimizin tamamından anında yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

  • Deponuza göre proje bazında raf yaptırabilirsiniz.
  • istediğiniz şekilde stoklama yapabilir ve aradığınız ürüne sağatlıkla erişebilirsiniz.
  • Soğuk deponuzun her noktasına eşit sürkilasyon yapabilirsiniz.
  • Köşelerde 90 derecelik açı ile dönüş yapabilrsiniz.
  • Raflarınızı alet kullanmadan rahatlıkla sökebilirsiniz.
  • Raf aralıklarını ve ayakları kolaylıkla ayarlanabilir.
  • Raflarınızın yerini ve şeklini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.
  • Raf sisteminiz yeterince hijyenik ve tepsileri bulaşık makinesine rahat yerleştirilebilir.

Teknik Özellikler

raf-sistemleri