Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri

Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri sabit veya hareketli, Aşı Odaları, laboratuvarlar, bilgi işlem odalarında kullanılabilir. Ayrıca taşıma nakliye araçları, soğuk hava depoları vb. gibi ortamların ısı ve nem değerleri ile birlikte Kapı, Su, Gaz, Işık, Ses, vb. ek ünite verilerini 7/24 kontrol etmekte kullanılan sistemlerdir. Sistemlerimiz soğuk hava depolarına ve buzdolaplarına konumlandırılan ısı takip cihazları sayesinde sıcaklık ve ısı ölçümlerini sürekli izleyebilmekte ve raporlandırmaktadır.

Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri sıcaklık ve nem takip sistemi ile isteğe bağlı değerler ayarlanıp sabitlenerek 7/24 devam eden bir hizmet garantisi sunmaktadır. Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların ısı ve nem değerleri; istenilen zaman aralıklarında, kesintisiz olarak ve mesafe sorunu olmadan her yerden takip ve kontrol edilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde istenilen sayıda (Örnek:100.000 nokta) ortam ve alanların ısı ve nem değerlerinin takibi yapılabilir. Ek olarak kontrol altına alınması ve bundan kaynaklı risklerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Verilerin raporlanması ve oluşan istisnaların kullanıcılara SMS, e-mail, sesli mesaj özellikleriyle anlık olarak iletilebilmesi için hazırladığımız yerel bilgisayar yazılımları ve web yazılımları bulunmaktadır.

Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri ve Avantajları

Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri gerek sistem özellikleri gerekse kullanım kolaylığı sebebiyle birçok müşterimiz tarafından özellikle tercih edilmektedir. Sistem özellikleri göz önünde bulundurulduğunda soğuk hava depoları için neredeyse en gerekli sistemler arasında olduğunu görmekteyiz. Gelin hep birlikte bu özellikleri inceleyelim.

  • Takip ve İzleme Özelliği

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanlar ilgili kişiler tarafından online olarak anlık ve geçmişe yönelik takip kontrol ve yönetilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde, sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlar mesafe sorunu olmadan tek bir yerden aynı anda izlenmesi takip kontrol ve yönetilmesi sağlanmaktadır.

  • Anında Uyarı ve Bilgilendirme Özelliği
Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri
Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların belirlenmiş olan ısı ve nem değer aşımları ve diğer bildirimler belirlenmiş kişilere anında Sms, Mail Siren Telefondan Arama gibi uyarılar ile bildirilmektedir. Bu özelliği sayesinde uygun olmayan değer aşımlarından ilgili birim ve kişilerin anında haber almaları sağlanmakta ve risk alınmadan gerekli müdahale zamanında yapılabilmektedir.

  • Genel İhlal ve Grafik Raporlama Özelliği

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerlerine ait geçmiş raporları detaylı olarak gönderir. Gün/Saat/Dakika bazında ve istenilen değer aralıklarında alınabilmektedir.

Isı ve Nem Değerlerine Uzaktan Erişim Özelliği

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerleri, ek ünite değerleri ve ihtiyaç duyulan tüm ayar ve tanımlamalar mesafe sorunu olmadan internet olan her yerden değiştirilebilir ve tanımlamalar yapılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde, ihtiyaç duyulduğunda ısı nem limit değerlerine mesafe sorunu olmadan iklim ve ortam şartlarına göre yeni değerler verilebilmektedir.

  • Harici Ünite Bağlama ve Kontrol Özelliği

Isı Takip Sistemi takılı olduğu tüm ortam ve alanlara, arzu edilirse harici ek üniteler takılabilmektedir. Sistem üzerinden bu üniteler komutlar verilerek takip ve kontrol edilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde, risk anlarında istenilen bir ek ünitenin devreye alınması veya devreden çıkartılmasıyla önlem alınması sağlanmaktadır.
Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri ve avantajlarına, sizde en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet kalitemizden tek bir telefonla anında yararlanabilirsiniz. Ayrıca indirimlerden ve fiyat avantajlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir bu hesaplar üzerinden de sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemleri