Soğuk Hava Deposu Ankara

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Soğuk Hava Deposu Ankara

Soğuk Hava Deposu Ankara kapsamında verdiğimiz hizmetlere hız kesmeden devam ediyoruz. Bildiğimiz üzere Soğuk Hava Deposu ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve doğal özelliği bozulmadan muhafaza etmek için önemli bir yere sahiptir. Özellikle tarımsal ürünler, su ürünleri, unlu mamuller, medikal ve ürünler gibi erken bozulma riski olan ilk aşamasından, son aşamasına kadar korunmaları gerekmektedir. Artık endişelenmenize hiç gerek yok. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak Soğuk Hava Deposu Ankara kapsamında sizlere yardım etmeye hazırız.
Soğuk Hava Deposu İmalatı ve Soğuk Hava Deposu Tamiri Ankara ve çevresindeki illerde Teknotek Soğutma sistemleri tarafından yapılmaktadır. Yani üretiminden başlanılarak, kullanım sürecinin sonuna kadar sağladığımız teknik destekten sınırsız şekilde ve gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.
Soğuk Hava Deposu nedir? Sorusu sürekli olarak müşterilerimiz tarafından bizlere yöneltilmektedir. Soğuk Hava Deposu muhafaza edilmesi istenilen ürünün düşük sıcaklıklarda, soğuk yada donmuş olarak korunmasına imkan tanıyan bir üründür. Bu depoların tasarlanmasında amaç ürüne göre uygun sıcaklık ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktır. Böyle uzun süre boyunca ürünler ekonomik şekilde sağlığa uygun koşullarda muhafaza edilebilmektedir. Sizde en uygun fiyatlarla Soğuk Hava Deposu Ankara kapsamındaki avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Soğuk Hava Deposu Ankara

Teknotek Soğutma Sistemleri olarak uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet garantisiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin yerinizi profesyonel ekiplerimizle ve mühendislerimizle ihtiyaçlarınızı belirliyoruz ve süreci sizlerle birlikte geçiriyoruz. Sizde Soğuk Hava Deposu Ankara ve avantajlarından yararlanmak mı istiyorsunuz?

  • Öncelikli olarak ürünlerinizin miktarı ve depolama alanı öğrenilmelidir. Bildiğimiz üzere ürünler benzer ağırlıklarda bile hacimsel olarak büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Bu durum Soğuk Hava Deposu alanını ve kullanım amacını etkiler.
  • Büyük bir alanı tamamen Soğuk Hava Deposu olarak kullanmayı planlıyorsanız, bu alan oda oda tasarlanabilir. Eğer merkezi sistem isterseniz, bire bir olarak alanın tamamına soğutma sistemleri kurulabilir.
  • Kapasiteye ya da tercihe göre tasarlanabilen soğuk hava depoları, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır.
  • Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır.
  • İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilir; Isı Takip Sistemi, Soğuk Depo Kapıları, Soğuk Depo Panelleri, Raf Sistemleri gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Ankara Fiyatları, soğuk oda panelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek en uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına sahip olabilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Ankara
Menü