Soğuk Hava Deposu Ankara

Soğuk hava deposu Ankara kapsamında verdiğimiz hizmetlere hız kesmeden devam ediyoruz. Soğuk hava deposu, ürünlerin depo ömrünün uzatılması ve bozulmadan muhafaza edilmesi için önemli bir yere sahiptir. Özellikle tarımsal ürünler, su ürünleri, unlu mamuller veya medikal ürünler gibi erken bozulma riski olan materyallerin korunmaları gerekmektedir.

Soğuk hava deposu Ankara ve diğer tüm illere Teknotek Soğutma Sistemleri tarafından ulaştırılabilmektedir. Soğuk hava deposu, muhafaza edilmesi istenilen ürünün düşük sıcaklıklarda, soğuk ya da donmuş olarak korunmasına imkân tanıyan bir sistemdir. Bu depoların tasarlanmasında amaç, ürüne uygun sıcaklık ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktır. Bu sayede ürünler, uzun süreler boyunca ekonomik değerini de koruyarak sağlıklı koşullarda saklanmış olur.

Soğuk Hava Deposu Ankara Fiyatları

Bireysel ya da endüstriyel soğutma sistemleri arasında bazı ürünleri saymak mümkündür. Soğuk zincir ağının önemli bir aşaması da çeşitli soğutma ürünlerindeki depolama sürecidir. Soğuk oda panelleri veya raf sistemleri de bu alandaki etkili çözümlerdendir.

İster şirketiniz için isterseniz de bireysel kullanım için soğuk hava deposu çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve mühendis kadromuz ihtiyaçlarınızı analiz ederek süreci sizinle planlar. Öncelikle ürün miktarı ve depolama alanının kapasitesi belirlenmelidir. Ürünler birbirlerine yakın ağırlıklarda bile olsa hacimsel olarak önemli farklılıklar gösterebilir.

SOĞUK HAVA DEPOSU STANDARTLARI

Soğuk Hava Deposu Ankara
Soğuk Hava Deposu Ankara

Ankara soğuk hava tesisi firmaları arasında uzman ekibiyle öne çıkan Teknotek, Ankara merkezli bir firma olarak ürünlerini ülke geneline ulaştırmaktadır. Satılık soğuk hava deposu Ankara ilinde oldukça sık talep edilen bir üründür. Soğuk hava deposu maliyeti belli kriterlerden etkilenmektedir. Bunların bir kısmı,

  • Deponun ölçüleri/boyutu,
  • İçeriğindeki depolama sistemleri (raflar vb.),
  • İhtiyaç duyulan soğutma oranı,
  • Firmanın fiyat politikaları

Şeklinde sıralanabilir. Satılık veya kiralık soğuk hava depoları hakkında fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Soğuk Hava Deposu

Soğuk hava deposu imalatı Ankara merkezli firmamızda yıllardır gerçekleştirilmektedir. Soğuk hava depoları farklı şekillerde oluşturulabilir. Örneğin büyük bir alanın tamamı soğuk hava deposu olarak kullanılacaksa, bu alan oda oda tasarlanabilir.

Kapasite ve tercihe göre tasarlanan depolardaki soğutma değer aralığı, +15 ile -5 derecedir. Dondurma aralığı ise 0 ile -40 derecedir. Nem kontrolü, muhafaza edilecek ürüne göre ayarlanabilmektedir.

Muhafaza edilecek materyalin ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilir; Isı takip sistemi, soğuk depo panelleri gibi diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Soğuk Oda

Soğuk oda, ürünlerin tazeliğini korumak ve devamlılığını sağlamak için düşük sıcaklıklar kullanan bir teknolojik sistemdir. Soğuk odalar, tarım ürünleri, deniz ürünleri, fırın ve tıbbi malzemeler gibi endüstriyel ürünleri depolamak için önemlidir.

Soğuk oda sistemleri, ürünleri belirli bir sıcaklık ve nem seviyesinde tutarak çalışırlar. Bu, bozulmalarını önleyip raf ömürlerini uzatmada yardımcı olur. Soğuk oda kurulumu ve servisi bireysel veya endüstriyel kullanım için tasarlanabilir.

Soğuk Hava Deposu Ankara