Soğuk Hava Deposu Uygulamaları

Soğuk Hava Deposu Uygulamaları ve Endüstriyel soğutma sistemlerinin ilk akla gelen ismi olmak için çalışan Teknotek olarak; hizmetimizin ve ürünlerimizin kalitesi ekibimizin alanındaki uzmanlığıyla başlar. En iyi personeli ve yetişmiş insan gücünü istihdam ederek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak temel insan kaynakları stratejimizdir. Müşterilerimize sorunsuz, stabil ve en verimli hizmeti vererek katma değer yaratan, sektöründe lider kuruluş olmak ise yegâne amacımızdır.

Yeni nesil Soğuk Hava Deposu Uygulamaları ve projelendirme çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en verimli çalışan sisteme karar vermenizde teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Soğuk Hava Deposu Panelleri

Soğuk Hava Deposu Panelleri Endüstriyel Panel, Duvar ve Tavan, Zemin ve İzolasyon olmak üzere üç kısımda incelenmektedir. Günümüzde son kullanma tarihi olan ürünlerde yüksek miktarlarda mali kayıp yaşanmasının sebebi doğru şekilde depolanmamasıdır. Bunun en büyük sebebi ise soğuk hava depolarının yeterli miktarda soğutulmaması veya soğutma için kullanılan cihazlardaki yetersizlikler ve kalitesiz malzemelerdir. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak en uygun fiyatlarla ve en yüksek kalite cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Endüstriyel Soğuk Depo Paneli; Soğuk oda ve depolar, depolanacak ürünün özelliklerini kaybetmeden sağlıklı, güvenli ve çağdaş depolama tesisleriniz için hızlı ve pratik çözümlerdir. Soğuk depolar proje uygulamaları, istenilen ölçüler ve özelliklerde imal edilmektedir. Duvar – Tavan – Zemin Panelleri 60-80-100-120-150-200 mm kalınlıklarda 1000-1114 mm eninde ve isteğe bağlı olarak 500 mm den 12.000 mm boya kadar üretilebilmektedir. Panellerin yüzey arasına 42 kg / m³ yoğunluğuna sahip poliüretan sert köpük enjekte edilmektedir.

Soğuk Depo Duvar ve Tavan Paneli isteğe ve kullanım alanına bağlı olarak, her iki yüzeyde (PVC) (Polyester) (Cr-Ni) (Galvaniz) olarak aynı veya isteğe göre opsiyonel yüzey seçeneklerinde üretilmektedir.

Zemin Panelleri & İzolasyon soğuk depo panelleri; iç yüzeyi 12 mm kalınlığında, yüzey katmanları orijinal huş ağacından, kaymayan, nem tutmayan, hijyenik ve pratik, bakımı kolay, üst tarafı koyu kahverengi, altıgen dokulu 240 gr/m² yoğunluğunda fenolik reçine laminat kaplı plywood, dış yüzeyi ise 0,50 mm kalınlıkta sıcak daldırma, galvaniz sactır. Zemin panelleri 3.000 kg/m2 düzgün yayılı yük taşıma kapasitesine sahiptir. İsteğe bağlı olarak ( PLW+ Galv ) ( PVC+KON+Galv) ( Mat Cr – Ni + KON + Galv ) Sac olarak üretilmektedir.

Soğuk Hava Deposu
Soğuk Hava Deposu

Soğuk Oda Rafları

Soğuk depo raf sistemleri , soğuk depo alanının maksimum verimlilikle kullanılmasını ve soğuk havanın depo içerisinde her noktaya eşit olarak dağılmasını sağlar.

Soğuk Depo Kapıları

Soğuk Depo Kapıları Monoray, Sürgülü ve Flip-Flap olmak üzere üç ana çeşide sahiptir. Kullanım alanınızın durumuna göre uzman kadromuzun da görüşünü alarak sizin için en ideal geçiş noktasına karar verebilirsiniz.

PVC Şerit Perdeler

Absorpsiyonlu Depo Soğutma Sistemleri

Absorpsiyonlu Depo Soğutma Sistemleri ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılarak, hem çevre koruması hem de enerji tasarrufu sağlamaktadır. Enerjinin etkin kullanımı ve yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanma olanaklarının artırılması her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Bütün sistemlerde olduğu gibi soğuk hava deposu

Soğuk Hava Deposu
Soğuk Hava Deposu

sektöründe de yenilenebilir enerji kaynaklarının ekonomik uygulanabilirliği ve uygulama yöntemleri büyük önem taşımaktadır. Soğutma amacıyla kullanılabilecek sistemlerden olan absorpsiyonlu depo soğutma sistemleri, güneş enerjisi ve jeotermal enerji gibi yenilenebilir ve endüstriyel tesislerden atılan atık ısı gibi ısıl enerji kaynaklarıyla çalışması nedeniyle müşterilerimiz tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Soğuk Hava Deposu Uygulamaları

Soğutma sistemleri, soğuk hava deposu, soğuk depo panelleri, soğuk oda rafları, soğuk depo kapısı ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler ve profesyonel servis desteği için Teknotek kalitesini güvenle tercih edebilirsiniz. Soğuk hava deposu fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir, internet sitemizdeki Online Teklif Formunu doldurabilirsiniz.

Soğuk Oda Panelleri