Soğuk oda çözümleri arıyorsanız, Teknotek uzman personeli ve güvenilir ürünleriyle yanınızda. İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak fiyat teklifi ve detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Soğuk oda çözümleri firması Teknotek, 13 yıllık sektör tecrübesi ve deneyimli uzman kadrosuyla her zaman en iyi hizmeti sağlama amacındadır. İşletmenizin ihtiyacı olan sistemlerde en kaliteli malzemeleri kullanmakta; birinci sınıf montaj desteği sağlamaktayız.

Nemlendirme ve Soğuk Oda Çözümleri Firması

Soğutma Cihazları soğuk hava deposu standartları için özel olarak üretilmiş tamamlayıcı sistemlerimizdir. Akıllı tasarımı ve son teknoloji sistemleri ile Teknotek Soğutma Sistemleri tarafından üretimi sağlanmaktadır. Soğutma Cihazları monoblok ve split tip olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Ancak cihazlarımızın tamamı çevre dostu, mikroproses dijital kontrollü, otomatik defrostlu olarak tasarlanmıştır.

Soğutma Cihazları modüler soğuk depo ve endüstriyel soğuk depolara kısa sürede ve kolaylık monte edilebilen ileri teknoloji cihazlardır.

Soğuk Depo Panelleri

Depolanacak ürünün özelliklerini kaybetmeden sağlıklı, güvenli koruna bilmesi için çağdaş depolama tesislerine ihtiyaç vardır. Teknotek soğuk oda ve depolar, sizin için hızlı ve pratik çözümler üretir.

Soğuk depo projelerimizde, istenilen ölçü ve özelliklerde imal yapabilmekteyiz. Duvar – Tavan – Zemin Panelleri 60-80-100-120-150-200 mm kalınlıklarda 1000-1114 mm eninde ve isteğe bağlı olarak 500 mm den 12.000 mm boya kadar üretilebilmektedir. Panellerin yüzey arasına 42 kg / m³ yoğunluğuna sahip poliüretan sert köpük enjekte edilmektedir.

Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Ürünlerimizin Trifaze Kompresörlerinde kontaktör bulunmaktadır. 6 kutuplu fanlar sayesinde kesintisiz soğutma garantisi sunar. Soğutma Sistemlerinin yapısında elektrostatik toz boyalı çelik, galvaniz kabin, bakır boru, alüminyum lamelli kondenser, kaliteli ekipmanlar kullanılmaktadır. Kurutucu filtreler sayesinde buzlanma sorunu tamamen ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca sıvı hat üzerinde servis ve bakım vanası yardımıyla temizleme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Nemlendirme Sistemleri

Kapasiteye ya da tercihe göre tasarlanabilen depo soğutma sistemleri, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır. Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır.

Soğuk Oda Çözümleri