Soğuk Depo Sistemleri ve Soğuk Depo Panelleri

Soğuk Depo Sistemleri ve Soğuk Depo Panelleri sandviç çatı ve cephe panelleri endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getirirken, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ses izolasyonu ve yangın güvenliği sağlamaktadır. Ekonomik, estetik ve kaliteli olmasının yanı sıra yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlemini yerine getirir.

Soğuk Depo Sistemleri ve Soğuk Depo Panelleri gıda ürünlerinin yanı sıra medikal ürünler, ilaç sanayi, kimya ürünleriyle ilgili alanlarda da uygun fiyatlı, hızlı, yüksek kalite ve en iyi ısı yalıtımı teminatlarıyla çözümler sunmaktadır. Sistemlerimiz ayrıca laboratuvarlar,  hastaneler, et tesisleri, et işletme tesisleri, deniz mahsullerinin işlendiği ve paketlendiği tesisler, sanayi tipi tasarlanmış soğuk hava depoları gibi birçok alanda hizmet vermekte ve tercih edilmektedir.

Teknotek Soğutma Sistemleri ülkemizde ve yurt dışında yaptığı son zamanlardaki çalışmalarında sosyal yapılar, sanayi yapıları, fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri vb. birçok yapının çatı, cephe, iç bölme ihtiyacına uygun fiyatlı olarak cevap vermiştir.  Soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılabilecek soğuk oda sistemleri ve panelleri taleplerinizi en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaya hazırdır.

Soğuk Depo Sistemleri ve Soğuk Depo Panelleri Teknik Özellikler

Soğuk Depo Sistemleri ve Soğuk Depo Panelleri; Endüstriyel Panel, Duvar, Tavan ve Zemin İzolasyonu olmak üzere üç kısımda incelenmektedir. Kendine özgü, tasarım bir kilit sistemiyle üretilen bu paneller kolayca montaj ve demontaj özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Soğuk Depo Panelleri 114 cm eninde 1200 cm’ye kadar istenilen her boyda üretilmektedir. Soğuk Depo Panellerinin kalınlıkları 6cm ile 20cm arasında geniş bir aralıkta üretilmektedir. Proses alanlarından şoklama depolarına kadar her türlü alanda kullanılabilen ve tüm ihtiyaçları görebilecek özelliklerdedir.

Soğuk Depo Sistemleri ve Soğuk Depo Panelleri çelik konstrüksiyonlu yapılarda, gerekse betonarme binalarda kolaylıkla uygulanabilir. Şirketimiz tarafından projelere özel çözümler üretilebilmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının tamamı karşılanabilmektedir. Kullanılan malzemelerle birlikte kurulan sistemin ömrü uzamakta ve enerji tasarrufu açısından daha verimli olması sağlanmaktadır.

Soğuk Hava Depo Panelleri

Soğuk Hava Depolarında kullanılan pollüretan dolgulu prefabrik paneller; dayanıklılığı, montaj kolaylığı ve teknik nitelikleri açısından ısı izolasyonunda mükemmel sonuç veren en ideal malzemedir.  Sistemlerimizin tamamı uluslararası standartlara uygun olarak tesis edilen pastane, lokanta, süpermarket, endüstriyel soğuk hava depoları, hastaneler gibi farklı kullanım alanlarına uygun olarak ideal ölçülerde kullanılabilmektedir. Yüksek ısı yalıtımı oluşturarak maksimum enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Sizde en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlardaki hizmetlerimizin tamamından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak ürünlerimizle ve faaliyet gösterdiğimiz alanlarla müşterilerimizi memnun etmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmanız mümkün.

soğuk hava deposu