Soğuk Oda Kapı Sistemleri

 1. Anasayfa
 2. Blog
 3. Soğuk Oda Kapı Sistemleri

Soğuk Oda Kapı Sistemleri sahip olduğunuz soğuk odalar ve soğuk hava depolarının ısı yalıtımı açısından büyük bir öneme ve yere sahiptir. Soğuk odalarda ve soğuk hava depolarında kullanılan soğutma sistemlerinin yanı sıra ısı dengesinin ayarlanması ve sıcaklık kaybına imkan verilmemesi süreklilik için en önemli faktördür. Fonksiyonel olarak imal edilmiş bu sistemler, tamamı özgün tasarıma sahip TEKNOTEK markalı ürünler kullanılarak hizmetinize sunulmaktadır.
Soğuk Oda Kapı Sistemleri kullanılacak ortama, ortamın şartlarına, kapı ölçülerine ve tabi ki kullanıcıların isteklerine bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak Soğuk Oda Kapı Sistemleri ve depo soğutma sistemlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.
Uzman ekiplerimiz ile birlikte ihtiyacınız olan soğuk oda sistemleri için gerekli incelemeleri yapıyor, kolay kurulum ve montaj özelliğine sahip sistemlerimizin en kısa sürede faaliyete geçmesini sağlıyoruz. fabrika soğutma sistemleri için de kullanılan soğuk oda kapıları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Fiyatlar hakkında bilgilendirilmek ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet garantisinden anında yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soğuk Oda Kapı Sistemleri ve Özellikleri

Soğuk Oda Kapı Sistemleri Monoray Geçişli Sürgülü Kapı, Monoray Geçişli Menteşeli Kapı, Sürgülü Kapı, Menteşeli Tip Kapılar, Flip – Flap Kapılar olmak üzere birçok çeşide ve seçeneğe sahiptir. Yapılan iyileştirmelerle mükemmelleştirilmiş kapı sistemlerimiz sayesinde sadece ısı değil ses anlamında da yalıtılmış bir ortama sahip olabilirsiniz.

Sistem Özellikleri

 • PVC kaplama veya paslanmaz sac yüzeyler
 • Eloksallı alüminyum profiller
 • Eşikli-eşiksiz, panel-inşaat tarzı tipler
 • Eksantrik menteşe sistemi
 • Yumuşak kapı lastikleri ile yüzeye tam temas
 • Isı köprüsü önleyici plastik kasa profilleri
 • Kilitli ve ergonomik açma kolu
 • Normal ve derin muhafaza uygulamaları
 • Derin muhafaza için rezistans uygulaması

Soğuk Oda Kapılarının kanat kısımları iki sac arasına poliüretan enjekte edilerek panelden imal edilirler.

Depo Soğutma ve Raf Sistemleri

Soğuk Oda Kapı Sistemleri

Kapılarımızın kalınlıkları 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm’dir.
Kapı, dış ortamla sürekli olarak temasta olduğu için oluşabilecek muhtemel terleme ve ısı kayıplarını önlemek amacıyla; kapı sistemlerimiz için özel tasarladığımız kanat çerçeve profilleri hava kanallı kanat contası ve ısı bariyerli olarak donatılmıştır.
Kapılarda yüzey malzemesi olarak; polyester boyalı galvaniz sac, pvc kaplı galvaniz sac ve paslanmaz sac seçenekleri mevcuttur. Kapılarımızın kasası ister özel alüminyum profilden istenirse de kanat detayı ile aynı endüstriyel panellerden üretilebilmektedir.
Kasa, TEKNOTEK SOĞUTMA’ ya ait özel ısı iletmeyen bağlantı elemanlarıyla panele tutturulur. Kasalarımız panel kalınlığına uygundur. Kapılarımızda kullanılan tüm aksesuarlar uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmiştir.

Soğuk Oda Kapı Sistemleri
Menü