Soğuk Oda Pvc Perde sistemleri

Soğuk oda PVC perde sistemleri depo soğutma sistemlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Belirli bir alanı soğutmanın yanı sıra, soğuk havayı içeride tutmak ve yalıtımı sağlamak da çok önemlidir. PVC şerit perde, ihtiyaçlarınızı en ekonomik yollarla en yüksek standartlarda karşılar.

Soğuk oda PVC perde sistemleri Ankara ve İstanbul gibi metropoller başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında geniş kullanım alanlarına sahiptir. İki mekânın birbirinden ayrılması gerektiği durumlarda, konveyör giriş çıkışlarında, personel giriş kapılarında, soğutuculu araç kapılarında kullanılmaktadır. Bir kere montajı yapıldıktan sonra bakım istemez, yıllarca kullanılabilir. Yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlar.

Soğuk Oda PVC Perde Sistemleri Fiyatları

PVC perde sistemleri kaynak odalarında, mal yükleme ve boşaltma kapılarında, soğuk ve donmuş depo kapılarında özellikle tercih edilmektedir. PVC perde kapı olarak da kullanılabildiği için güvenli ve steril bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Soğuk oda perdesi kullanılacağı bölgenin özelliklerine, sıcaklık değerine ve kullanım amacına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. PVC şerit perdeler ultraviole engelleyici bir madde sayesinde, güneş ışığından dolayı sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklıdır.

Şeffaf PVC şerit perde tipleri, güneş ışığını engellemez ve arkasının net bir şekilde görünmesini sağlar. Özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. PVC perdelerin tamamının esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. PVC şerit perdeler hem iç hem de dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

PVC perde sistemleri ve PVC perde fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş talebinde bulunmak için, internet sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

soguk-oda-pvc-perde-sistemleri

PVC Şerit Perde Fiyatları

PVC şerit perde, ayrılması veya izole edilmesi gereken her alanda en yüksek düzeyde yalıtım sağlamaktadır. Teknotek Soğutma Sistemleri katkılarıyla tasarlanmış ve üretilmiş olan PVC perde sistemleri sayesinde ısı izolasyonu %100 olarak sağlanmış bir ortama sahip olabilirsiniz.

PVC Şerit Perde Çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Standart Şerit Perde
  • Şeffaf PVC Kapı Perdesi
  • Takviyeli Şerit Perde
  • Düşük Sıcaklık Şerit Perde
  • Anti-Bakteriyel Şerit Perde
  • Anti-Statik Şerit Perde
  • Buzlu Şerit Perde
  • Turuncu Şerit Perde
  • Kırmızı Şerit Perde

Soğuk oda PVC şerit perdeler, standart, renkli, polar ve takviyeli olmak üzere 4 kısımda incelenebilir. PVC şeritler 20 cm, 30 cm veya 40 cm eninde ve 2 mm, 3 mm ve 4 mm kalınlığında olabilmektedir. Şerit seçimi kullanım amacına, kapının ya da uygulanacak yerin enine, boyuna ve altından geçecek malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatları, dayanıklı olmaları ve geniş kullanım alanlarıyla öne çıkmaktadır. Soğuk oda PVC perde sistemleri Ankara merkezli firmamız tarafından ülkenin dört bir yanına ulaştırılmaktadır.

Soğuk Oda Pvc Perde sistemleri