Soğuk Oda Pvc Perde sistemleri

 1. Anasayfa
 2. Blog
 3. Soğuk Oda Pvc Perde sistemleri

Soğuk Oda Pvc Perde sistemleri depo soğutma sistemlerinin vazgeçilmez parçalarından birisidir. Belirlenmiş bir bölgeyi soğutmanın yanı sıra, soğuk havayı içeride tutmak ve yalıtımı sağlamak da çok önemlidir.  Teknotek Soğutma Sistemleri katkılarıyla tasarlanmış ve üretilmiş olan Pvc Perde Sistemleri sayesinde ısı izolasyonu %100 olarak sağlanmış bir ortama sahip olacaksınız.  PVC Şerit Perde ayrılması veya izole edilmesi gereken her alanda en yüksek seviyelerde yalıtım sağlamaktadır.
Soğuk Oda Pvc Perde sistemleri iki mekânın birbirinden ayrılması gereken durumlarda, konveyör giriş çıkışlarında, personel giriş kapılarında, soğutuculu araç kapılarında kullanılmaktadır. Son zamanlar kaynak odalarında, mal yükleme ve boşaltma kapılarında, soğuk ve donmuş depo kapılarında özellikle tercih edilmektedir. Bir kere montajı yapıldıktan sonra bakım istemez, yıllarca kullanılır. PVC Şerit Perde ihtiyaçlarınızı en ekonomik yollarla en yüksek standartlarda karşılar. Pvc Perde Kapı olarak kullanılabildiği için güvenli ve steril bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Soğuk Oda Pvc Perde Sistemleri

Soğuk Oda Pvc Perde kullanılacak uygulama yapılacak bölgenin özelliklerine, sıcaklık değerine ve kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir. PVC Şerit perdeler ultraviole engelleyici bir madde sayesinde, güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklıdır. Şeffaf Pvc Şerit Perde tipleri, güneş ışığını engellemez ve arkasının net bir şekilde görünmesini sağlarlar. Özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. Pvc Perdelerin tamamının esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. Pvc şerit perdeler hem iç, hem de dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

Pvc Şerit Perde Çeşitleri

 • Standart Şerit Perde
 • Takviyeli Şerit Perde
 • Düşük Sıcaklık Şerit Perde
 • Anti-Bakteriyel Şerit Perde
 • Anti-Statik Şerit Perde
 • Buzlu Şerit Perde
 • Turuncu Şerit Perde
 • Kırmızı Şerit Perde

Soğuk Oda Pvc Perde şeritler standart, renkli, polar ve takviyeli olmak üzere 4 kısımda incelenir. Pvc Şeritler 20 cm, 30 cm, 40 cm eninde ve 2 mm, 3 mm, 4 mm kalınlığında olabilmektedir. Şerit seçimi kullanım amacına, kapının ya da uygulanacak yerin enine, boyuna ve altından geçecek malzeme veya araca göre değişiklik göstermektedir. Ekonomik fiyatları, dayanıklı olmaları ve geniş kullanım alanı nedeni ile özellikle tercih edilmektedir. Sizde en uygun fiyatlarla Pvc Şerit Perde ve Soğuk Oda Panelleri Sistemlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Soğuk Oda Pvc Perde
Menü