Soğutma Cihazları

Teknotek Soğuk Hava Depoları

Soğutma Cihazları soğuk hava deposu standartları için özel olarak üretilmiş tamamlayıcı sistemlerimizdir. Akıllı tasarımı ve son teknoloji sistemleri ile Teknotek Soğutma Sistemleri tarafından üretimi sağlanmaktadır. Sistemlerimiz Tekno Cold Soğutma Cihazları adı altında üretilmektedir.

Soğutma Cihazları monoblok ve split tip olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Ancak cihazlarımızın tamamı çevre dostu, mikroproses dijital kontrollü, otomatik defrostlu olarak tasarlanmıştır. Hem verimli hem de yüksek performanslı sistemleriyle Split Soğutma ve Monoblok Soğutma Cihazları en uygun fiyatlarla hizmetinizde.

Split Soğutma Cihazları özellikle fabrika gibi büyük alanlarda yapılacak olan soğutma işlemlerinden görevli sistemler olarak faaliyet görmektedir. Monoblok Soğutma ise soğuk hava depoları gibi daha küçük çaplı alanlarda yapılan soğutma işleminden görevli sistemlerdir. Bu özellikleri kapsamında müşterilerimiz tarafından oldukça ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçebilir ve en uygun fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Endüstriyel Soğutma Cihazları

Soğutma Cihazları modüler soğuk depo ve endüstriyel soğuk depolara kısa sürede ve kolaylık monte edilebilen ileri teknoloji cihazlardır. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ISO 9001, TUV ve CE belgeli olup Tekno Cold Depo Soğutma Avrupa’da ve dünyada tanınmış önde gelen bir markadır. Soğuk Hava Depolarının vazgeçilmez bir parçası olan bu sistemler, yüksek kalitesi ve standartları ile uzun yıllar sorunsuz çalışır. Günümüz zor şartlarında enerji verimliliği sayesinde az elektrik harcar ve bu sayede işletme maliyetlerini düşürür.

Depo Soğutma Cihazları iki bölüme ayrılmaktadır;

  • Endüstriyel Seri Ayaklı Split
  • Chiller Soğutma Sistemleri

Depo Soğutma Sistemleri kullanım alanlarına ve standartlarına bağlı olarak isteğe bağlı şekilde tasarlanabilir. Dış ortamın olumsuz koşullarına dayanıklı kasa yapısıyla hava geçirgenliği sıfıra indirilmiştir.

Soğutma Cihazları Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Split Soğutma Cihazları Fiyatları ve Endüstriyel Soğutma Cihazları fiyatları ile sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Soğutma Sistemleri Fiyatları

Soğutma Sistemleri Fiyatları müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen konulardan birisidir. Hemen bizimle iletişime en uygun fiyatlardan ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Soğutma Cihazları Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.