Soğutma Sistemleri Çeşitleri

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Soğutma Sistemleri Çeşitleri

Soğutma Sistemleri Çeşitleri sistemlerin uygulanacağı alana, mevsim şartlarına, bölgenin iklim koşullarına ve müşterilemizin isteklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Soğuk Hava Deposu ve Soğuk Oda ihtiyacı olan müşterilerimiz sistemlerimizi özellikle tercih etmektedirler. Hava ve su soğutmalı sistemlerimiz sayesinde soğuk hava depolarının sektör gereksinimlerine ayak uydurmaya devam ediyoruz. Üretim koşullarına ve ihtiyaçlarına göre uygun soğutma sistemlerini sizler için belirliyoruz ve çalışmaya başladığımız andan itibaren süreci sizinle birlikte geçiriyoruz.
Soğutma Sistemleri Çeşitleri genel çerçevede, soğuk depo panelleri, soğuk depo kapıları, soğuk oda rafları vb. iklimlendirme sistemlerini kapsamaktadır. Ürün çeşitliliğimiz sayesinde sizlerin bütün ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Soğutma Sistemleri hem kaliteli üretim yapmak hem de çalışanların sağlığını korumak için büyük bir önem taşımaktadır. Sınırlı düzeydeki hava değişimi hem psikolojik hem de fiziksel anlamda çalışanları kötü etkileyen faktörlerin başında gelir. Sıcak makine aksamları ve ısıyı içeride tutan binalar, fabrika çalışanları için konforsuz, sağlıksız ve boğucu bir ortam oluşmasına sebep olur. İş veriminizi ve çalışanlarınızın hem güvenliğini hem de mutluluğunu arttırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmek.

Soğutma Sistemleri Çeşitleri ve Avantajları

Soğutma Sistemleri Çeşitleri her zaman aynı performansta ve aynı verimde çalışmalıdır. Performansın ve verimin devamlılığı kaliteli standartlar ve ekonomik verim açısından en önemli faktörlerden birisidir. Sizler için hazırladığımız ürünlerimiz ve sistemlerimiz sayesinde kontrol tamamen elinizde olacak. Soğutma Sistemleri Çeşitleri Nelerdir? Sorusunu gelin hep birlikte cevaplayalım. Soğutma sistemlerinin en önemli iki parçası soğuk hava deposu panelleri ve soğuk hava deposu kapıları. Isı yalıtımı açısından tam verimlilik sağlanmak isteniyorsa bu iki temel parçaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Soğuk Depo Panelleri

  • Soğuk Depo Duvar ve Tavan Panelleri
  • Soğuk Depo Zemin Panelleri
  • Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri

Soğuk Depo Kapıları

  • Monoray Geçişli Sürgülü Kapı
  • Monoray Geçişli Menteşeli Kapı
  • FLİP – FLAP KAPILAR

Bir sonraki aşamada karşımıza fabrika veya depo içi soğutma sistemleri çıkmaktadır. Soğuk Depo Panelleri ve Kapıları ile sağladığımız ısı yalıtımını PVC Şerit Perdeler ve Soğutma Cihazları ile destekleyebiliriz. Bunların yanı sıra Nemlendirme Cihazları, Raf Sistemleri, Isı Takip Sistemi soğuk hava deposu standartları çerçevesinde vazgeçilmez parçalar haline gelecek. Bahsettiğimiz sistemlerin tamamına hemen sahip olmak ister misiniz? Sizde ihtiyaçlarınızı öğrenmek ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet kalitemizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Soğutma Sistemleri Çeşitleri
Menü