Depo Soğutma Sistemleri

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Depo Soğutma Sistemleri

Bize Ulaşın

Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Ağaç İşleri San.Sitesi 1333 Cadde No: 32 Yenimahalle – ANKARA

Telefon: 0(312) 395 21 29

Email: iletisim@teknoteksogutma.com

Hafta İçi: 08:00 – 18:00 Hafta Sonu: Kapalı

Son Yazılar

Depo Soğutma Sistemleri Teknotek tarafından sağlanan cihazlarla soğuk depolarda ve soğuk odalarda kullanabileceğiniz sistemlerdir.  Depo Soğutma Sistemleri çerçevesinde sunduğumuz cihazların sıcaklık çalışma aralığı -5/+5 C’dir.  Cihazların kapasiteleri 13.540 Watt ile 377.240 Watt aralığında değişmektedir. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetler birlikte sizlerin yanındayız.

Depo Soğutma Sistemleri Avantajları

 

Depo Soğutma Sistemleri

Depo Soğutma Sistemleri

Depo Soğutma Sistemleri kullanım alanlarına ve standartlarına bağlı olarak isteğe bağlı şekilde dizayn edilip tasarlanabilir. Dış ortamın olumsuz koşullarına dayanıklı kasa yapısıyla hava geçirgenliği sıfıra indirilmiştir. İhtiyaca bağlı ürün çeşitliliği ve özel model seçeneklerinden anında faydalanabilirsiniz.
Depo Soğutma Sistemlerinin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de sunduğu yüksek verim ve düşük ses seviyesi. En kaliteli ekipmanlarla donatılan bu sistemlerde zemin veya duvara yerleşim seçenekleri bulunmaktadır. Kolay kurulum özelliği ile birlikte sizlere hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Bu hizmetlerin tamamından yararlanmak için yapanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Depo Soğutma Sistemleri Teknik Özellikler

 
Mevcut Sistemlerde Trifaze Kompresörlerde kontaktör bulunmaktadır. 6 kutuplu fanlar sayesinde kesintisiz soğutma garantisi sunar. Soğutma Sistemlerinin yapısında elektrostatik toz boyalı çelik, galvaniz kabin, bakır boru, alüminyum lamelli kondenser, kaliteli ekipmanlar kullanılmaktadır. Kurutucu filtreler sayesinde buzlanma sorunu tamamen ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca sıvı hat üzerinde servis ve bakım vanası yardımıyla temizleme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.
Kapasiteye ya da tercihe göre tasarlanabilen depo soğutma sistemleri, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır. Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilir; ısı takip sistemi, Soğuk Depo Kapıları, Raf Sistemleri, Soğuk Depo Panelleri, Monoray Geçişli Sürgülü Kapı gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.
En uygun fiyatlar sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına bir telefonla sahip olabilirsiniz. Teknotek Soğutma Sistemleri 13 Yıllık tecrübesiyle ve kaliteli iş garantisiyle sizlerin yanında. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.
İvedik Organize Sanayi Bölgesi Ağaç İşleri San.Sitesi 1333 Cadde No: 32 Yenimahalle – ANKARA
0312 395 2129 – 0312 395 2139
I Facebook I Google+ I instagram I Twitter I YouTube I

Depo Soğutma Sistemleri
Menü