Depo Soğutma Sistemleri

Depo Soğutma Sistemleri Teknotek tarafından sağlanan cihazlarla soğuk depolarda ve soğuk odalarda kullanabileceğiniz sistemlerdir.  Depo Soğutma Sistemleri çerçevesinde sunduğumuz cihazların sıcaklık çalışma aralığı -5/+5 C’dir.  Cihazların kapasiteleri 13.540 Watt ile 377.240 Watt aralığında değişmektedir.

Depo Soğutma Sistemleri kullanım alanlarına ve standartlarına bağlı olarak isteğe bağlı şekilde tasarlanabilir. Dış ortamın olumsuz koşullarına dayanıklı kasa yapısıyla hava geçirgenliği sıfıra indirilmiştir. İhtiyaca bağlı ürün çeşitliliği ve özel model seçeneklerinden anında faydalanabilirsiniz.

Sistemlerimizin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de sunduğu yüksek verim ve düşük ses seviyesi. En kaliteli ekipmanlarla donatılan bu sistemlerde zemin veya duvara yerleşim seçenekleri bulunmaktadır. Kolay kurulum özelliği ile sizlere hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Bu hizmetlerin tamamından yararlanmak için yapanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

depo soğutma sistemleri

Depo Soğutma Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Depo Soğutma Sistemleri gıda ürünlerinin yanı sıra medikal ürünler, ilaç sanayi, kimya ürünleriyle ilgili alanlarda da faaliyet göstermektedir. Uygun fiyatlı, hızlı, yüksek kalite ve en iyi ısı yalıtımı teminatlarıyla çözümler sunmaktadır.

Sistemlerimiz ayrıca laboratuvarlar, hastaneler, et işletme tesisleri, deniz mahsullerinin işlendiği ve paketlendiği tesislerde tercih edilebilir. Sanayi tipi tasarlanmış Endüstriyel soğutma sistemleri oldukça geniş ve yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetler birlikte sizlerin yanındayız.

Depo Soğutma Sistemleri Teknik Özellikleri Nelerdir?

Mevcut Sistemlerde Trifaze Kompresörlerde kontaktör bulunmaktadır. 6 kutuplu fanlar sayesinde kesintisiz soğutma garantisi sunar. Soğutma Sistemlerinin yapısında elektrostatik toz boyalı çelik, galvaniz kabin, bakır boru, alüminyum lamelli kondenser, kaliteli ekipmanlar kullanılmaktadır. Kurutucu filtreler sayesinde buzlanma sorunu tamamen ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca sıvı hat üzerinde servis ve bakım vanası yardımıyla temizleme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Kapasiteye ya da tercihe göre tasarlanabilen soğuk hava deposu sistemleri, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır. Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilir; ısı takip sistemi, Soğuk Depo Kapıları, Raf Sistemleri, Soğuk Depo Panelleri, Monoray Geçişli Sürgülü Kapı gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Soğuk Hava Deposu Nasıl Çalışır?

Soğuk hava depoları, kurulum ve tasarım aşamaları ile beraber kullanımda sağlanacak verimlilik için bazı kriterlere uygun şekilde oluşturularak kullanılmalıdır. Soğuk hava deposu içerisinde muhafaza edilecek olan ürünlerin bozulma ihtimaline karşı olarak nemlendirme sistemleri, soğutma cihazları ve teknik altyapı sağlanmaktadır. Teknotek Soğutma olarak soğuk hava deposu ihtiyaçlarınızda projelendirme ve kurulumu sizler için gerçekleştirmekteyiz. Nemlendirme sistemlerimizin yanı sıra tekno cold soğutma cihazlarımız ve soğuk hava deposu ekipmanlarımızla sektörel ihtiyaçlarınıza uygun olarak soğuk oda kurulumları gerçekleştirmekteyiz.

En uygun fiyatlar sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına bir telefonla sahip olabilirsiniz. Teknotek Soğutma Sistemleri 13 Yıllık tecrübesiyle ve kaliteli iş garantisiyle sizlerin yanında. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Soğuk hava deposu içerisinde muhafaza edilecek olan ürünlerin bozulma ihtimaline karşı olarak nemlendirme sistemleri, soğutma cihazları ve teknik altyapı sağlanmaktadır.

Soğuk hava depolarında kullandığımız Tekno Cold Depo Soğutma Cihazları ISO 9001, TUV ve CE belgeli olup Avrupa’da ve dünyada tanınmış önde gelen bir markadır.

Absorpsiyonlu Depo Soğutma Sistemleri