Sıcaklık Nem Takip Sistemleri

Sıcaklık Nem Takip Sistemleri, farklı sektör ve alanlarda yer alan, laboratuvarlar, bilgi işlem odaları, su, gaz, soğuk oda rafları ve taşıma nakliye araçlarının ortam ısıları ve nem değerlerini takip etmektedir. Online takip sistemi sayesinde sistem başında bulunmadan da kontrol anlık olarak gerçekleşmekte ve geçmişe yönelim tüm bilgilere de erişilebilmektedir.

Sıcaklık Nem Takip Sistemleri, yer aldığı tüm ortamlar ve alanların sıcaklık ve nem değerlerini belirlenen zaman aralıklarına göre takip eder. Kesintisiz olarak nerede olursanız olun her yerden takip ve kontrol edebilirsiniz.

Sıcaklık Nem Takip Sistemleri Genel Özellikleri

Takılı olduğu tüm alanlar ve ortamlarda teknik bilgiye sahip personel tarafından online olarak takip edilir ve geçmişe yönelik olarak da takip edilebilmektedir. Bu özelliği ile sistemin takılı bulunduğu tüm alanlar ve ortamlar yakınlık veya uzaklık fark etmeksizin tek bir noktadan kontrol edilebilmektedir. Anında uyarı ve bilgilendirme özelliğinin yanı sıra aşağıda yer alan özelliklere sahiptir. Bunlar;

  • Geçmişe yönelik bilgilendirme
  • Genel, ihlal ve grafik raporlama
  • Dijital entegrasyon ile raporların e-mail sisteminde gönderilmesi
  • Uzaktan bağlantı ile sıcaklık ve nem değerlerinin uzaktan girilebilmesi
  • Depo kapı ve kapaklarının açık veya kapalı uyarı sistemi
  • Harici ünite bağlanabilme ve kontrol

Sıralanan birçok özelliğe sahiptir. Alanların belirlenmiş olan sıcaklık ve nem değer aşımları veya herhangi bir bildirim için belirlenmiş değerde sms, e-mail, telefon araması veya siren özellikleri ile uyarı bildirimleri yapmaktadır. En önemli özelliklerden birisi olan sıcaklık nem değerlerinin uzaktan bağlantı ile rahatlıkla girilebilmesidir. İnternet olan her yerde değiştirilebilir ve sıcaklık nem değerleri tanımlanabilir. Soğuk hava deposu kapıları veya kapaklarının açık/kapalı olduğu uyarısı da ürünler için önem arz eden bir başka özelliktir.

Sıcaklık Nem Takip Sistemleri

Bulunduğu tüm ortam veya alanlarda isteğe göre harici ek üniteler de takılabilmektedir. Sistem ile beraber bu ünitelere komutlar verilerek takip ve kontrol işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu özellik, risk alanlarında istenilen ek ünitelerin devreye alınması veya devreden çıkarılması için önem arz etmektedir. Ürün kalitesi ve verimliliğini korumak için önemli sistemler olup, ortam veya alanların sıcaklık nem takiplerini birçok teknolojik destek ile kolaylıkla sağlayabilmektedir. Sektörünüze uygun olarak, farklı çözümler ürettiğimiz faaliyetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri