Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri

Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri soğutulmak istenilen alanın tam anlamıyla izolasyonunun sağlanması için en gerekli sistemlerin başındadır. Bu paneller endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren yapılarda, ısı, su ve ses izolasyonu ile yangın güvenliğini sağlamaktadır.

Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri Ankara ilinde Teknotek Soğutma Sistemleri tarafından, en uygun fiyatlarla ve en yüksek kalitede üretilmektedir. Üretimlerimiz ülke ve dünya çapında pek çok bölgeye ulaştırılabilmektedir.

Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri Fiyatları

Soğuk hava panelleri yüksek ısı izolasyonu sağlayan CE belgeli poliüretan dolgusu sayesinde enerji maliyetlerinizi düşürür. Soğuk depo içerisindeki ürünlerin kalitesinin uzun süre korumasına yardımcı olur.

Günümüzde son kullanma tarihi olan ürünlerde yüksek miktarlarda mali kayıp yaşanmasının temel sebebi, doğru şekilde depolanmamasıdır. Buna yol açan en temel faktörler,

  • Soğutma için kullanılan cihazlardaki yetersiz yalıtım ve
  • Soğuk hava depolarının gereken düzeyde soğutamaması

Olarak sıralanabilir. Paneller isteğe ve kullanım alanına bağlı olarak, her iki yüzeyde (PVC) (Polyester) (Cr-Ni) (Galvaniz) olarak aynı veya isteğe göre yüzey seçeneklerinde üretilmektedir. Ekonomik, estetik ve kaliteli olması aynı zamanda yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlevlerini yerine getirmektedir.

Firmamız ülkemizde ve yurt dışında son zamanlarda sosyal yapılar, sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar ile alışveriş merkezleri gibi birçok yapının çatı, dış cephe kaplama ve iç bölme ihtiyaçlarına uygun fiyatlı olarak cevap vermektedir. Soğuk hava odalarında kullanılabilecek kaplama malzemesi taleplerini de aynı şekilde karşılamaktadır. Fiyatlar hakkında güncel bilgiler için web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Soğuk Depo Çatı Ve Cephe Panelleri

Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri Ankara

-40°C ‘ye varan sıcaklık değerlerinde ürünlerin sağlıklı bir şekilde stoklanması amacı ile üretilen soğuk depolar, düşük sıcaklıklarda kalabilmek için yüksek enerji tüketimine sebep olmaktadırlar. Firmamızda üretilen paneller ekonomik, estetik ve kaliteli olmasının yanı sıra, yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde korumaktadır.

Sandviç paneller ise çatı veya cephelerde yalıtım sağlaması amacıyla kullanılan kompozit materyallerdir. Poliüretan (PUR)/Poliizosiyanurat (PIR) izolasyonlu Soğuk Depo Paneli, soğuk oda uygulamalarında ısı yalıtımı elde edebilmek için en ideal yapı malzemesidir. Bu sebeple panellerimizi çatı ve dış duvar kaplamaları için özel olarak üretmekteyiz.

Ankara merkezli firmamızda üretilen tüm paneller ve soğutma sistemleri, ülkenin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Ayrıca İstanbul, İzmir ve Mersin’de de şubelerimiz bulunmaktadır.

Soğuk oda panel ölçüleri ya da soğuk depo çatı panelleri ve cephe panelleri arasındaki fark gibi konular hakkında detaylı bilgiler almak veya avantajlı fiyat seçeneklerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimler ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Soğuk Depo Çatı ve Cephe Panelleri