Soğuk Depo Projelendirme ve Kurulum Hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Soğuk Depo Projelendirme ve Kurulum Hizmeti

Soğuk Depo ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve doğal özelliği bozulmadan muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Özellikle tarımsal ürünler, unlu mamuller, su ürünleri, tıbbı ve medikal ürünler gibi erken bozulma riski olan ilk aşamasından, son aşamasına kadar korunmaları gerekmektedir. Yani üretiminden başlanılarak, tüketilinceye kadar Soğuk Hava Deposu ve standartlarında korunmaları gerekmektedir.
Soğuk depo nedir? Sorusu sürekli olarak müşterilerimiz tarafından bizlere yöneltilmektedir. Soğuk Depo muhafaza edilmesi istenilen ürünün düşük sıcaklıklarda, donmuş ya da soğuk olarak korunmasına imkan tanıyan bir üründür. Bu depoların tasarlanmasında amaç ürüne göre uygun sıcaklık ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktır. Böyle uzun süre boyunca ürünler ekonomik şekilde sağlığa uygun koşullarda muhafaza edilebilmektedir.

Soğuk Depo Sistemleri

Kapasiteye ya da tercihe göre tasarlanabilen soğuk hava depoları, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır. Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilir; ısı takip sistemi, Soğuk Depo Kapıları, Raf Sistemleri, Soğuk Depo Panelleri, Monoray Geçişli Sürgülü Kapı gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

  • Dryaget Dolap
  • Soğuk Hava Panelleri
  • Soğuk Hava Kapıları
  • Tekno Cold Soğutma Cihazları
  • Soğuk Oda Rafları
  • PVC Şerit Perdeler

Soğuk Depo Projelendirme ve Kurulum Hizmeti

Teknotek Soğutma sistemleri olarak uygun fiyatlarla ve üstün hizmet garantisiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin yerinizi profesyonel ekiplerimizle ve mühendislerimizle ihtiyaçlarınızı belirliyoruz ve süreci sizlerle birlikte geçiriyoruz.
Soğuk Depo ve avantajlarından yararlanmak mı istiyorsunuz? Öncelikli olarak ürünlerinizin miktarı ve depolama alanı öğrenilmelidir. Bildiğimiz üzere ürünler benzer ağırlıklarda bile hacimsel olarak büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Bu durum Soğuk Hava Deposu alanını ve kullanım amacını etkiler. Büyük bir alanı tamamen Soğuk Hava Deposu olarak kullanmayı planlıyorsanız, bu alan oda oda tasarlanabilir.  Eğer merkezi sistem isterseniz, bire bir olarak alanın tamamına soğutma sistemleri kurulabilir. Bunun için sistemlerin tamamına en uygun Soğuk Depo Cihazları ve Soğuk Alan Panelleri seçilmelidir.  İnşa edilecek Endüstriyel Soğuk Hava Deposu uygun fiyatlarla ve uzun yıllar hizmet verebilmesi için yapı fiziğine uygun şartlarda üretilmelidir.  Yapı altında kalan ekipmanların ısı izolasyonu ile beraber buhar füzyonu Soğuk Hava Deposu Standartları kapsamında olmalıdır. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak sizlerin yanındayız.
En uygun fiyatlar sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına bir telefonla sahip olabilirsiniz. Teknotek Soğutma Sistemleri 13 Yıllık tecrübesiyle ve kaliteli iş garantisiyle sizlerin yanında. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Soğuk-Depo-Ekipmanları
Menü