Soğuk Depo Sistemleri beklentilerinizi karşılamak, her anlamda iş ve kalite standartlarınızı yükseltmek amacıyla tasarlanmış sistemlerdir. Sistemlerimiz kapsamında  %100 verimin sağlanması için tasarım parçalara bölünmüştür. Her parça kullanıldığı alanda mükemmelleştirilmiş ve bu sayede iş kalitesi en üst düzeye çıkarılmış

Soğuk Depo Sistemleri endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılarken, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ses izolasyonu ve yangın güvenliği sağlamaktadır. Ekonomik, estetik ve kaliteli olmasının yanı sıra yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlemini yerine getirir.

Teknotek Soğutma Sistemleri ülkemizde ve yurt dışında yaptığı faaliyetlere hız kesmeden devam ediyor. Son yıllardaki çalışmalarında sosyal yapılar, sanayi yapıları, fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri vb. birçok yapının çatı, cephe, iç bölme ihtiyacına uygun fiyatlı olarak cevap vermiştir.  Soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılabilecek soğuk oda sistemleri taleplerinizi en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaya hazırdır.

Soğuk Depo Sistemleri

Soğuk Depo Sistemleri temel amacı belirlenen alandaki ısı kaybını veya kazancını sıfıra indirmektedir. Özellikle son yıllarda geliştirilen ve üretilen sistemlerimiz sayesinde hizmette sınır tanımıyoruz.  Soğuk Depo Panelleri, Soğuk Depo Kapıları ve Depo Soğutma Sistemleri sizler için en uygun soğuk hava deposu standartlarını oluşturuyoruz.

  • Soğuk Depo Kapı Sistemleri

Soğuk Oda Kapı Sistemleri Monoray Geçişli Sürgülü KapıMonoray Geçişli Menteşeli KapıSürgülü KapıMenteşeli Tip KapılarFlip – Flap Kapılar olmak üzere birçok çeşide ve seçeneğe sahiptir. Yapılan iyileştirmelerle mükemmelleştirilmiş kapı sistemlerimiz sayesinde sadece ısı değil ses anlamında da yalıtılmış bir ortama sahip olabilirsiniz.

  • Soğuk Depo Panelleri

Soğuk Depo Panelleri depo soğutma sistemlerinin en önemli parçalarından birisidir. Isı yalıtımım sağlanması için çatı, cephe, duvar ve zemin panelleri kullanılmalıdır. Soğuk Hava Depolarında kullanılan paneller; dayanıklılığı, montaj kolaylığı ve teknik nitelikleri açısından ısı yalıtımında mükemmel sonuç veren en ideal malzemedir.  Sistemlerimizin tamamı uluslararası standartlara uygun olarak tesis edilen endüstriyel soğuk hava depoları gibi farklı kullanım alanlarına uygun olarak ideal ölçülerde kullanılabilmektedir.

Raf Sistemleri soğuk depo alanının maksimum verimlilikle kullanılmasını ve soğuk havanın depo içerisinde her noktaya eşit olarak dağılmasını sağlar. Soğuk Oda Raf Sistemleri standart ölçülerde olup kromaj kaplama, boyalı ve paslanmaz olmak üzere üç ayrı grupta incelenmektedir. Teknotek tarafından sağlanan cihazlarla soğuk depolarda ve soğuk odalarda bu sistemlerin tamamı kullanılabilir.

  • Soğuk Depo PVC Perde Sistemleri

PVC Şerit Perde ayrılması veya izole edilmesi gereken her alanda en yüksek standartlarda izolasyon sağlamaktadır. Mal yükleme ve boşaltma kapılarında, soğuk ve donmuş depo kapılarında, konveyör giriş çıkışlarında, personel giriş kapılarında özellikler tercih edilmektedir. Soğutuculu araç kapılarında, kaynak odalarında, iki mekanın birbirinden ayrılması gereken durumlarda PVC Şerit Perde ihtiyacınızı tam olarak karşılar. Bir kere montajı yapıldıktan sonra bakım istemez, yıllarca kullanılır.  PVC Şerit perdeler ultraviole engelleyici bir madde sayesinde, güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklıdır. PVC Şerit Perde ekonomik fiyatları, dayanıklı olmaları ve geniş kullanım alanı nedeni ile tercih edilmektedir.

Soğuk Depo Sistemleri ve avantajlarından en uygun fiyatlar yararlanmak ister misiniz? Sizde sistemlerimiz ve standartlarına bir telefonla sahip olabilirsiniz. Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçerek sizde geleceğe yeni bir adım atabilirsiniz.

Soğuk Depo Sistemleri
Menü