Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk Hava Deposu İmalatı oldukça karmaşık bir süreci kapsamaktadır. Bu alanda yılların deneyimine sahip olan Teknotek Soğutma Sistemleri, kullandığı son teknoloji ürünler ile kısa süreli kurulum ve uzun süreli hizmet garantisi vermektedir.

Soğuk Hava Deposu İmalatı çeşitli faktörler gözetilerek yapılır. Saklanacak ürüne, iklim koşullarına ve saklama sürelerine göre farklı depo seçenekleri üretilebilir. Soğutma ısısı aralığı da bu koşullar dikkate alınarak ayarlanmaktadır. Büyük bir alanın tamamı soğuk hava deposu olarak kullanılmak isteniyorsa, bu bölge oda oda üretilebilir. Ancak eğer merkezi sistem olması istenirse, alanın tamamına soğutma sistemleri yerleştirilebilir.

Endüstriyel Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk hava depoları tüm gıdaların, kimyasal ve tıbbi ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına olanak tanıyan sistemlerdir. Bu depolar monte-demonte panellerden, kapılardan ve raf sistemlerinden oluşan prefabrik yapılardır.

Soğuk hava depoları tonlarca ağırlıktaki ürünü bünyesinde barındırabilir. Ürünlerin depolanarak muhafaza edilmesi, işlenmesi, paketlenmesi ve sevkiyatı gibi aşamalarda kullanılmaktadır. Soğuk hava deposu standartları dikkate alındığında soğutma +15°C ile -5°C aralığında olmalıdır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır.

Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Depolar yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır.

soguk-hava-deposu-imalati
soguk-hava-deposu-imalati

Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Soğuk hava deposu imalatı Ankara merkezli firmamız tarafından gerçekleştirilerek ülkenin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Ürün yelpazemize;

  • Soğuk oda evaporatörleri
  • Endüstriyel soğutma sistemleri
  • Amonyaklı soğuk hava deposu
  • Hava soğutmalı kondenserler
  • Kuru soğuk hava deposu
  • Su ve glikol hava soğuk hava deposu
  • Isı Değiştiriciler
  • Nemlendirme ve etilen alma cihazları
  • Isı takip sistemleri

İmalatlarını ekleyerek sektörün en güvenilir kuruluşlarından biri olduk. Soğuk hava deposu imalatçıları arasında Teknotek Soğutma Sistemleri, 13 yıllık tecrübesi ve iş garantisi ile fark yaratmaktadır. Üstelik toplam kalite yönetimine büyük önem verilmekte, ISO 9001:2008 kalite standartlarına göre üretim yapılmaktadır.

Peki soğuk hava deposu ne kadara mal olur? Fiyat konusu, sistemleri satın almak isteyen potansiyeli kullanıcılar tarafından merak konusu olmaktadır. Soğuk hava deposu fiyatları 2. el konusunda da aynı durum geçerlidir. Fiyatlar konusunda güncel bilgiler edinmek için, iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu İmalatı