Soğuk Hava Deposu İmalatı

 1. Anasayfa
 2. Blog
 3. Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk Hava Deposu İmalatı günümüzde oldukça zor ve karmaşık bir iştir. Teknotek Soğutma Sistemleri olarak kullandığımız son teknoloji ürünler ile birlikte sizlere kısa süreli kurulum ve uzun süreli hizmet garantisi veriyoruz. Ürün yelpazemize;

 • Soğuk Oda Evaporatörleri
 • Amonyaklı Soğuk Hava Deposu İmalatı
 • Hava Soğutmalı Kondenserler
 • Kuru Soğuk Hava Deposu İmalatçıları
 • Su ve Glikol Hava Soğuk Hava Deposu İmalatı
 • Isı Değiştiriciler
 • Nemlendirme ve Etilen Alma Cihazları
 • Isı Takip Sistemleri

İmalatlarını ekleyerek sektörün lider ve en güvenilir kuruluşlarından biri olmayı başardık. Toplam kalite yönetimine büyük önem veren Teknotek Soğutma Sistemleri ISO 9001:2008 Kalite standartlarına göre üretim yapmaktadır.

Endüstriyel Soğuk Hava Deposu İmalatı

Soğuk Hava Deposu İmalatı saklayacağınız ürüne,  yer, zaman, iklim koşullarına, istediğiniz sistem özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu durum soğuk hava depolarının ısı ayarlamasının yapılmasında etkili bir faktördür.
Bilindiği üzere soğuk hava depoları tüm gıdaların, kimyasal ve medikal ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkan veren sistemlerdir. monte-demonte panellerden, kapılardan ve raf sistemlerinden oluşan prefabrik yapılardır.
Soğuk Hava Deposu İmalatı muhafaza edilecek ürün veya ürünlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Büyük bir alanı tamamen Soğuk Hava Deposu olarak kullanmayı planlıyorsanız, bu alan oda oda tasarlanabilir. Eğer merkezi sistem isterseniz, bire bir olarak alanın tamamına soğutma sistemleri kurulabilir.

 • Soğuk Hava Deposu Standartları, Soğutma Aralığı +15°C ile -5°C aralığındadır. Dondurma aralığı ise 0°C ile -40°C olup nem kontrolü muhafaza edilecek ürün türüne göre ayarlanmaktadır.
 • Ürünün ne olduğu fark etmeksizin soğutma kontrolü tam otomatik ve aynı zamanda aşırı yük korumalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma yapısına uygun platformlar içerecek şekilde tasarlanmaktadır.
 • İsteğe bağlı olarak hizmet yelpazenizi genişletebilirsiniz. Isı Takip Sistemi, Soğuk Depo Kapıları, Raf Sistemleri, Soğuk Depo Panelleri, Monoray Geçişli Sürgülü Kapı gibi diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Soğuk Hava Deposu İmalatı Ankara hakkında daha detaylı bilgi almak sizin elinizde. En uygun çözümlerle sizde deponuzu Türkiye standartlarında üzerinde sistemlerle donatmak ister misiniz? En uygun fiyatlar sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına bir telefonla sahip olabilirsiniz.
Teknotek Soğutma Sistemleri 13 Yıllık tecrübesiyle ve kaliteli iş garantisiyle sizlerin yanında. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Soğuk Depo
Menü