Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk hava deposu servisi arızalanan veya yedek parça ihtiyacı duyulan depolar için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Soğuk hava depoları, temel olarak soğutma sistemlerinin ve çeşitli yalıtım malzemelerinin kullanıldığı alanlardır.

Soğuk hava deposu servisi sayesinde ürünleriniz garantili olsun veya olmasın teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece yeni bir ürün satın almanıza gerek kalmadan daha uygun maliyetler ile işlerinizi sürdürebilirsiniz. Soğuk depolar; meyve sebze gibi gıda maddelerinin, aşı gibi tıbbi malzemelerin ya da soğutulması istenen diğer pek çok ürünün muhafazasında kullanılmaktadır.

Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu Servisi

Kişisel veya endüstriyel soğutma sistemleri, bulunduğu odada yer alan ürünleri istenilen sıcaklık değerlerinde tutarak soğutmaktadır. Soğuk hava deposu nedir? Bu depolarda muhafaza edilen ürünler bozulmadan saklanabilmektedir. Oda sıcaklığı, pek çok mikroorganizmanın yaşayıp üreyebileceği uygun bir değerdedir. Bu nedenle bozulma veya küflenme gibi istenmeyen durumların önüne geçilebilmesi için soğuk hava depolarından yararlanılmaktadır.

Soğuk hava deposu ne iş yapar? Soğuk hava depolarının demirbaş ürünü soğutma sistemleridir. Ayrıca çeşitli izolasyon malzemeleri ve nemlendirme cihazları da bu odalarda yer almaktadır. Depolarda bulunan sistemlerin bozulması veya arızalanması durumunda teknik servis desteği ihtiyacı ortaya çıkar. Teknotek Soğutma pek çok soğutma sisteminin üretildiği ve ülkenin dört bir yanına dağıtıldığı bir merkez konumundadır. Ayrıca bu ürünler için teknik servis hizmetleri de sunmaktadır.

Soğuk Hava Deposu Servisi Maliyeti

Soğuk hava deposu ne kadara mal olur? Bu depoların maliyeti birkaç unsurdan yüksek oranda etkilenmektedir. Bunlardan biri depoların büyüklüğü, diğeri ise soğutma cihazlarının çalışma değeridir. Ayrıca depo için bir alana ihtiyaç duyulacaktır. Hazırda bir alan yoksa inşa edilmesi gerekecektir.

Muhafaza edilen ürünler, sıcaklık değerlerinin yanı sıra belli nem oranı değerlerine de ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca çeşitli yalıtım ürünleri sayesinde depolar işlevlerini tam olarak yerine getirmektedir. Teknotek Soğutma zengin ürün çeşitliliği sayesinde bu malzemelerin kolayca temin edilmesini sağlayabilmektedir. Bu ürünleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

  • Soğuk Depo Panelleri
  • Soğuk Depo Kapıları
  • Tekno Cold Soğutma Cihazları
  • Soğuk Oda Rafları
  • PVC Şerit Perdeler
  • Nemlendirme Sistemleri

Soğuk hava deposu projesi  için tüm ürün gruplarımızda teknik servis imkânı bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürünler ülkenin neresinde olursanız olun hızlıca gönderilmektedir. Peki soğuk hava deposu kaç lira? Depolarda kullanabileceğiniz soğutma cihazlarının modeli farklı teknik özelliklere sahip olabilmektedir. Bu nedenle fiyatlar değişebilmektedir. Soğuk hava deposu kiralama hizmeti ve güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Servisi