Soğuk Oda Paneli Fiyatları

Soğuk Oda Duvar PaneliSoğuk Oda Panelleri, soğuk hava depolarında yer alan depo soğutma sistemlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Soğuk Hava Deposu Panelleri, kapalı alanların soğutma işlemleri gerçekleştirilirken ihtiyaç duyulanların başında soğuk depo panelleri yer almaktadır.

Soğuk Oda Paneli Fiyatları, günümüzde birçok firma tarafından tercih edilen ürünümüz olan soğuk depo panelleri için depo özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Soğuk sistemlerinin yetersiz ve verimsiz olduğunda mali kayıplar da beraberinde gelecektir. Bu sistemlerin doğru depolanmama, yanlış soğutma işlemi ve sistemin yanlış yapılandırılması ile kayıplar daha da artmaktadır. Teknotek Soğutma Sistemleri ile bu mali kayıpların önüne geçerek ekonomik çözüm sağlayabilirsiniz.

Soğuk Oda Panelleri Özellikleri

Soğuk Oda Panelleri, kullanıldıkları alanlar ve işlevsel özelliklerine göre dört gruba ayrılmaktadırlar. Soğuk hava depo sistemlerinde kullanılan bu panellerin montaj kolaylığı bulunmaktadır. Dayanıklı ve teknik nitelikleri açısından ısı izolasyonunda verimli ve mükemmel sonuçlar elde edilmektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen Soğuk Depo Panellerimiz, restaurant, pastane, süpermarket, soğuk hava depoları, hastaneler ve farklı kullanım alanlarına sahip mekânlarda uygun sistemler ve ölçüler ile kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı işlevlere sahip dört panel;

  • Zemin Paneli ve İzolasyon
  • Duvar ve Tavan Paneli
  • Çatı ve Cephe Paneli
  • Endüstriyel Soğuk Depo Paneli

Özellikleri bakımından; 1.14 m eninde 12 m’ye kadar istenilen her boyda üretilmektedir. Soğuk Oda Panelleri kalınlıkları 6 cm ile 20 cm arasında değişiklik göstermektedir. Birçok alanda kullanımı bulunan bu paneller, şoklama depolarına kadar her türlü alanda kullanılabilir ve firmanız ihtiyaçlarına göre dizayn edilebilir. Panellerin dış yüzeyi galvaniz saç, paslanmaz krom nikel saç ve polyester boyalı saç gibi malzemelerden yapılabilir. Paneller iki saç levha arasına poliüretan dolgusu yapılarak imal edilir. Kullanılan bu malzemeler sayesinde kolay taşınabilir ve montaj edilebilirliği ile prefabrik özelliği kazanmış olur. Soğuk Oda Panelleri Eksantrik kilit sistemi ile üretilmektedir. İlgili bu kilit sistemi ile denge ve sağlamlık %100’e kadar çıkartılmıştır.

Soğuk Oda Paneli Fiyatları

Soğuk Oda Panelleri, depolarda verim, uzun süreli dayanıklılık ve maliyet kontrolü için tercih edilmektedir. Farklı sektörlerde kullanım açısından size uygun panel çözümleri üreterek maliyet optimizasyonu yapmanıza destek oluyoruz. Soğuk hava depolarında panellerin kullanımı ısı izolasyonunda verim sağlamaktadır. Her türlü alanda kullanılabilen ve birçok firma tarafından tercih edilen Soğuk Oda Panelleri hakkında fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Soğuk Oda Paneli Fiyatları