Soğuk Oda Raf Fiyatları

Soğuk oda raf fiyatları, ürün çeşitliliğinde Teknotek deneyimi, güvenilirliği ve kalitesi ile sizlere en uygun hizmeti sunuyoruz. Soğuk hava deposu sistemlerinin vazgeçilmezi olan Soğuk oda rafları, ısı kaybını engellemek ve ürünlerinizi verimli korumak üzere özel olarak tasarlanmış raflardır.

Soğuk oda raf fiyatları ve ürün çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formlarımızdan ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Soğuk oda rafları, ticari olarak seri üretimde olan veya depolanması gereken ürünler için çok önemli raflardır. Sektöre bağlı olarak farklı kullanım özellikleri gösteren Soğuk Oda Rafları, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Soğuk Oda Rafları, içerisinde kullanılan materyallere ve sunduğu avantajlara göre 3 gruba ayrılmaktadır;

Soğuk Oda Raf Fiyatları

  • Boyalı Raf Sistemleri,
  • Krom-Nikel Kaplama Raf Sistemleri,
  • Paslanmaz Çelik Raf Sistemleri

Ürünlerin kolaylıkla korunabilmesi ve istiflenebilmesi, soğuk hava deposu içerisinde nemlendirme sistemleri ürünlerimizle beraber depolanması konusunda önemli kullanımı vardır. Uzun süreli olarak kullanım imkânı bulunmakla beraber paslanma ve oksitlenme yapmaz. Soğuk hava deposuna bağlı olarak farklı büyüklük ve yük taşıma çeşitlerine bağlı olup, endüstriyel olarak sektörünüze uygun Soğuk Oda Rafları sunmaktayız.

Soğuk Oda Raf Sistemleri

Paslanmaz Çelik Soğuk Oda Rafları, genellikle soğuk ve nemli ortamlar için tercih edilen bu raflar, en üst düzeyde kalite ve standartlara sahip ürünlerimizdendir.

Krom-Nikel Kaplama Raf Sistemleri, çok parlak bir görünüme sahip olup kimyasal kaplaması ile sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Nikel ve krom alışımı ile ortaya çıkan estetik, ucuz ve mükemmel bir ürünümüzdür. Sektörel olarak farklı alanlarda kullanım olanağı sunmaktadır. Soğuk hava depoları, dekorasyon veya göz alıcı yapısı nedeniyle showroomlarda kullanım için uygundur.

Boyalı Soğuk Oda Rafları, 200 derece ısıda fırınlanmış olup, dekoratif amaçlı kullanılabilirler. Genel olarak ev, ofis veya kuru depolar için kullanımı tercih edilmektedir.

Soğuk Oda Raf Sistemleri Fiyatları

Soğuk Oda Rafları, depolarda düzenli istifleme, uzun süreli dayanıklılık ve malzemelerin sağlıklı korunması için tercih edilmektedir. Farklı sektörlerde kullanım açısından size uygun çözümler üreterek ürünlerinizi sağlıkla korumanıza destek oluyoruz. Soğuk hava depolarında malzemelerin verimli şekilde kullanıma sunulmasında önemli rol oynayan ve doğru istifleme sağlayan Soğuk Oda Rafları hakkında fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Soğuk Oda Raf Fiyatları