Soğuk Oda Rafları fiyatları ve ebatları projenizin ihtiyaçlarına özel çözümlerle belirlenebilmektedir. Raf sistemleri, depo soğutma uygulamalarının vazgeçilmez temel bileşenlerinden birisidir. Depo soğutma sistemlerimizin sürekliliğini sağlamak ve soğuk hava deposu içerisinde ısı kaybını engellemek için sistemde kullanılan materyallerin özenle seçilmesi ve yine özel olarak tasarlanması gerekir.

Soğuk Oda Rafları soğuk depo alanının maksimum verimlilikle kullanılmasını ve soğuk havanın depo içerisinde her noktaya eşit olarak dağılmasını sağlamak amacıyla özel materyaller kullanılarak üretilmiştir. Raf sistemleri, çubuklardan meydana gelmiş, hasır köşeler ve ortak takviyeli zigzag şeklinde birbirine puntalanmış sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklılığını arttırmak için köşelerdeki konik parçaları poliamid ayak tutucuları sıkar. Sistemin ayakları sağlamlık ve mükemmel denge için 25 mm tamamen yalıtımlı borudan yapılmıştır. Ayrıca 25 mm’de bir olmak üzere sistemimizde boğumlar bulunmaktadır.

Soğuk Oda Rafları Genel Özellikleri

Soğuk Oda Rafları standart ölçülerde olup kromaj kaplama, boyalı ve paslanmaz olmak üzere üç ayrı grupta incelenmektedir. Raf Sistemleri kullanım alanlarına ve standartlarına bağlı olarak isteğe bağlı şekilde dizayn edilip tasarlanabilir. Dış ortamın olumsuz koşullarına dayanıklı kasa yapısıyla hava geçirgenliği sıfıra indirilmiştir. İhtiyaca bağlı ürün çeşitliliği ve özel model seçeneklerinden anında faydalanabilirsiniz.

Boyalı Raf Sistemleri elektrostatik olarak malzemeye uygulanmış ve 130 derecede fırınlanmıştır. Dekoratif amaçlı

Soğuk Depo Rafları
Soğuk Depo Rafları

ev, ofis ve kuru depolar için özellikle tercih edilmektedir. Uygun ve çeşitli renk seçenekleri sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Krom-Nikel Kaplama Raf Sistemleri

Krom kaplama ve nikel-krom alaşımının elektro-kimyasal kaplaması ile oluşmuş ve parlak bir görünüme sahiptir. Sert ve dayanıklı olan Krom, hem ucuz, hem de göz alıcı bir malzeme olarak sistemlerimizde yer almaktadır. Kuru depolar, showroom, dekorasyon ve satış noktaları için bu ürünümüzü özellikle önermekteyiz.

Paslanmaz Çelik Raf Sistemleri

Üst kalite ürünlerimizden birisidir. Tamamı 304 kalite paslanmaz çelikten oluşan bu ürünümüz, soğuk odalar, ıslak ve nemli ortamlar için ideal bir üründür. Bu ürünümüzde çizilmeye ve oksidasyona karşı son derece dayanaklı ve sert bir yüzey için elektro polisaj yapılmıştır.

Depo Soğutma Cihazları

Soğuk Hava Deposu Rafları ve Raf Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve en uygun çözümlerle sizde deponuzu Türkiye standartlarında üzerinde sistemlerle donatmak ister misiniz? En uygun fiyatlar sunduğumuz bu hizmetlerin tamamına bir telefonla sahip olabilirsiniz. Teknotek Soğutma Sistemleri 13 Yıllık tecrübesiyle ve kaliteli iş garantisiyle sizlerin yanında. Endüstriyel soğuk hava depolarında ihtiyacınız doğrultusunda farklı özelliklerde tekliflendirme ve projelendirme imkanlarıyla hizmetinizdeyiz!

Soğuk Depo Rafları